Czy hotele w Hiszpanii są otwarte? Czy są czynne? - BelSole

Czy hotele w Hiszpanii są otwarte? Czy są czynne?

Jedziecie na wakacje do Hiszpanii i zastanawiacie się czy hotele w Hiszpanii są czynne? Co z apartamentami, czy są otwarte? Odpowiedź jest bardzo prosta i zaskakująca z perspektywy Polaka.

W tym momencie w Polsce możemy pomarzyć o noclegu w hotelu, co innego jednak w Hiszpanii. Hotele w Hiszpanii są otwarte z pewnymi restrykcjami związanymi z liczbą gości oraz pod reżimem sanitarnym. Podobnie zresztą jak w Portugalii lub Włoszech.

Większość hoteli i obiektów oferujących noclegi turystyczne dostosowała politykę BHP w celu zmniejszenia ryzyka infekcji. Powinniście nosić maski, uważać na terenach ogólnodostępnych w Hotelu w Hiszpanii. Zaleca się użycie wind oraz środków dezynfekcyjnych do rąk. Niektóre z obiektów udostępniły ciekawe rozwiązania zwiększające Twoje bezpieczeństwo – na przykład drzwi otwierane telefonem.

Oto infografika ze strony Spain travelsafe

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz