Czy Ibiza jest w Unii Europejskiej? Czy Ibiza to Europa? - BelSole

Czy Ibiza jest w Unii Europejskiej? Czy Ibiza to Europa?

Ibiza to wyspa i miasto, które nigdy nie zasypia. Każdego roku Ibiza ściąga tysiące imprezowiczów, zwolenników twardych uciech i wakacyjnej miłości. Wiele osób chcących do nich dołączyć zastanawia się czy Ibiza jest w Europie i czy Ibiza jest w Unii Europejskiej. Jeśli też do nich należycie to zaraz rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Wakacje na Ibizie to wymarzona destynacja turystyczna dla młodych i dynamicznych z wielkich ośrodków miejskich. Niewielka wysepka zamieszkała przez około 150 tysięcy osób odwiedzana jest w normalnych czasach przez około 6 milionów turystów. Czy na Ibizę jest daleko? Czy Ibiza to Europa?

Jeśli chcielibyście jechać na Ibizę to mamy dla Was dobre wiadomości. Ibiza to Europa. Ibiza to wyspa na Morzu Śródziemnym należąca do Hiszpanii. Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej. Oznacza to, że wyjazd na niekończącą się imprezkę jest łatwiejszy niż na przykład wyjazd na Malediwy.

Podsumowując: Czy Ibiza jest w Unii Europejskiej? Ibiza to hiszpańska wyspa i jako terytoriom hiszpańskie należy do Unii Europejskiej. W przeciwieństwie do Wysp Kanaryjskich Ibiza znajduje się więc w Europie.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz