Czy narkotyki są legalne? Ceny narkotyków na Ibizie. Extasy, kokaina, G - BelSole

Czy narkotyki są legalne? Ceny narkotyków na Ibizie. Extasy, kokaina, G

Ibiza jest jedną z największych imprezowni w całej Europie. Lokalne władze od lat starają się ściągnąć tu spokojnych turystów w postaci rodzin z małymi dziećmi ale jeszcze przez lata nie będzie to kurort dla tego typu turystów. Od lat trwają tu niekończące się imprezy ściągające również osoby lubiące zabawę na wspomagaczach. O ile europejską stolicą narkoturystyki jest Amsterdam o tyle na Ibizie też są fanatycy różnych specyfików. Czy narkotyki na Ibizie są legalne? Czy można bezkarnie wciągać proszek nosem? Sprawdźmy to!

Wnikliwi czytelnicy Belsole wiedzą już, że Ibiza to hiszpańska wyspa. Oznacza to, że obowiązują tu prawa narkotykowe takie jak w Holandii. Czy narkotyki są legalne w Hiszpanii na Ibizie? W Hiszpanii posiadanie niewielkich ilości narkotyków na własny użytek jest legalne. Warto jednak mieć na uwadze to, że jeśli przesadzimy władze mogą spróbować zrobić z nas dealera.

W Hiszpanii można hodować trawę na własny użytek i spożywać ją w prywatnych placówkach. W Hiszpanii pojawiają się prywatne kluby na kształt słynnych coffee shopów z Amsterdamu i tam można upalać. Niestety sytuacja nie jest już tak różowa jeśli chodzi o posiadanie narkotyków w miejscach publicznych.

W miejscach publicznych posiadanie narkotyków jest nielegalne, wciąganie w nos przed wejściem do Amnesia Ibiza nie będzie zbyt dobrze widziane w oczach policji i może przysporzyć Wam kłopotów. Nielegalne i bardzo mocno karane jest też sprzedawanie narkotyków w Hiszpanii i na Ibizie. Tutaj prawo jest podobne do tego jak w przypadku narkotyków w Portugalii.

Jeśli zwiedzacie Ibizę samochodem to też uważajcie z narkotykami bowiem hiszpańska policja lubi urządzać łapanki na kierowców. Jeśli znajdą w Waszym organizmie ślady narkotyków to możecie mieć spore problemy.

Dostęp do narkotyków takich jak MDMA czy Ecstasy jest szeroki w takich imprezowniach jak Ibiza. W niektórych klubach na Ibizie drinki i alkohol bywają droższe niż narkotyki od dealerów. Pamiętajmy jednak, że na Ibizie często pojawiają się niesprawdzone i dziwne specyfiki, które mogą być groźniejsze niż dobre kokolino albo zioło.

Podsumowanie: dostęp do narkotyków na Ibizie jest szeroki ale nielegalne jest narkotyzowanie się w miejscach publicznych, policja często zasadza się na imprezowiczów. Kategorycznie odradzamy też prowadzenie po spożyciu i jakikolwiek handel narkotykami. Belsole nie popiera narkotyków i przypomina – bawimy się na czysto! Nawet na Ibizie znanejj jako królestwo odlotu i Wyspa Ecstasy

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz