Czy w Berlinie w niedziele i święta są otwarte sklepy w niedziele? Czy w Berlinie jest zakaz handlu w niedziele i święta? - BelSole

Czy w Berlinie w niedziele i święta są otwarte sklepy w niedziele? Czy w Berlinie jest zakaz handlu w niedziele i święta?

Od kilku lat w Polsce w większość niedziel obowiązuje zakaz handlu. Rozwiązanie to ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. A jak wygląda niedzielny handel w Berlinie? Wiele osób wybierających się na wycieczkę lub do pracy do Berlina zastanawia się czy w Berlinie można zrobić zakupy w niedziele oraz czy w niedziele otwarte są supermarkety w Berlinie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jak wygląda handel w niedziele w Berlinie.

 

Czy w Berlinie w niedzielę otwierają się centra handlowe, supermarkety i inne sklepy? 

 

Wiele osób, które do tej pory nie odwiedziły Niemiec, będzie zdziwione faktem, że w Berlinie zdecydowana większość sklepów i supermarketów jest zamknięta w niedziele oraz w święta. W niedziele i święta w Berlinie obowiązuje zakaz handlu. W zdecydowanej większości sklepów w Berlinie nie zrobimy niedzielnych zakupów.

 

Czy wszystkie sklepy w Berlinie są zamknięte w Niedziele? Czy w niedziele są otwarte sklepy z Berlinie? 

 

Jak się okazuje, nie wszystkie sklepy w Berlinie są nieczynne w niedziele. Otwarte supermarkety oraz apteki znaleźć można na stacjach kolejowych znajdujących się w stolicy Niemiec. Jeżeli planujemy zrobić tam nasze niedzielne zakupy w Berlinie, należy liczyć się jednak z ogromnymi kolejkami.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz