Czy w Neapolu jest Uber? Czy jest Bolt? - BelSole

Czy w Neapolu jest Uber? Czy jest Bolt?

Wielu turystów wybierających się w nowe miejsce z wiadomych względów woli korzystać ze smartfonowych aplikacji służących do zamawiania przejazdów. Zamiast taksówki zwykle lepiej wybrać Uber lub Bolt. Czy jadąc do Neapolu również mamy taką możliwość? Czy w Neapolu jest Uber? Czy w Neapolu jest Bolt? Sprawdźmy to!

Taksówkarze od Lizbony po Moskwę słyną z jednej rzeczy – z oszustw. W każdym mieście znajdzie się taksówkarz, który widząc że ma styczność z turystami jest w stanie podwyższyć ceny. Lekarstwem na to są smartfonowe aplikacje służące do zamawiania bezpiecznych przyjazdów. W razie oszustwa zawsze można zgłosić kierowcę do supportu by na przykład dostać zwrot pieniędzy.

Jeśli jedziecie do Neapolu i chcecie skorzystać z Ubera lub Bolta to mamy dla Was złe wiadomości. Niestety – Uber we Włoszech działa tylko w kilku miastach. Na liście miast w których we Włoszech jest Uber brakuje niestety Neapolu. Nic z tego.

Czy w Neapolu jest więc chociaż Bolt? Niestety – tu też przychodzi pewne rozczarowanie. Jeśli korzystacie z Bolta w domu to jadąc do Włoch również nie będziecie mieć możliwości z niego skorzystać. Bolta nie ma w żadnym mieście we Włoszech.

Niestety – w Neapolu jesteśmy zdani na korzystanie z lokalnych taksówkarzy, którzy uczciwością nie grzeszą albo z aplikacji MyTaxi, która działa w Neapolu.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz