Harnaś z lodo herbatą, ice tea i Harnold. Co to? Przepis, jak zrobić? - BelSole

Harnaś z lodo herbatą, ice tea i Harnold. Co to? Przepis, jak zrobić?

Może wydawać się to Wam dziwne, ale nowy topowy drink możecie zrobić na wiele sposobów. Jak więc zrobić Harnasia z herbatą, ice tea – jakiego użyć? Jaki ma być harnold? Jaki zrobić więc harnasia z herbatą, oto przepis!

Co to Harnaś ice tea? Harnaś Ice Tea to nowy zyskujący popularność drink rozpopularyzowany przez zespół Gawryle – Harnaś Ice Tea przez pierwszy miesiąc zgarnął ponad 800 000 wyświetleń na Youtubie. Postanowiliśmy się zabawić i przygotować dla Was przepis na Harnaś z Ice Tea, czyli harnasia z Herbatą według słów utworu w raz z małym twistem! Zaczynamy, jak więc zrobić harnasia z herbatą!?

Składniki na Harnasia z lodo herbatą

(składniki na 1 lub 2 drinki Harnaś z Ice Tea)

  • Harnaś w puszce 500 ml (zimny, lub ciepły jeśli jesteście koneserem ciepłego piwa) – Harnold z puchy jest niezbędny według autora!
  • Ice Tea cytrynowe lub brzoskwiniowe (ewentualnie zielona herbata) 500 ml – w zasadzie nie jest to ważne, jak sam autor słów twierdzi. Rodzaj lodo herbaty jest także dobrowolny, jak to twierdzi autor: 'jeden ****”.

 

Jak zrobić Harnasia z herbatą Ice tea?

Harnaś z lodoherbatą to radler ideolo wedłud zespołu Gawryle, łaskota on powoli gardło pianą. Jak przygotować się do Harnolda z lodo herbatą? Ciepły czy zimny Harnaś? No my wolimy jednak zimny, jeden z naszych kolegów w biurze preferuje ciepłego harnasia.

  1. Przygotujcie zimnego lub ciepłego Harnasia oraz kubek lub kufel
  2. Wyciągnijcie Ice Tea z lodówki i odkręćcie butelkę.
  3. Nalejcie pół na pół Harnasia w raz z Ice Tea, jeśli nalejecie w pierwszej kolejności lodo herbaty, piany będzie mniej – najlepiej nalewać na raz by mieć dużą ilość piany!
  4. Jeśli chcecie, dodajcie trochę mięty lub bazylii i cyk! Gotowe, Harnaś z lodo herbatą jest gotowy

Oto więc przepis na Harnasia z lodo herbatą! Jak widzicie każdy sobie z nim poradzi! 😉

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz