Ile kosztuje bilet do Zoo w Ostrawie? Ceny biletów w 2023 - BelSole

Ile kosztuje bilet do Zoo w Ostrawie? Ceny biletów w 2023

Jeśli wybieracie się tuż za południową granicę do Czech do Zoo w Ostrawie, chcecie zapewne sprawdzić ile kosztuje bilet i wejście do Zoo w Ostrawie w 2023? Jakie są ceny w cenniku? Zobaczcie!

Ceny biletów do Zoo w Ostrawie

Zoo potrafi być drogą rozrywką, wiemy to doskonale z naszego podwórka z wrocławskiego zoo. Jak to wygląda w Czechach w Ostrawie? Ile kosztuje wejściówka do Zoo w Ostrawy w 2022 roku? Sprawa jest prosta. Wiemy ile kosztują bilety do Zoo w Ostrawie i wiemy gdzie te bilety kupić! 

Gdzie kupić bilety do Zoo w Ostrawie?

Bilety do Zoo w Ostrawie najlepiej kupić na stronie www online https://www.zoo-ostrava.cz/cz/online-vstupenky/. Kupicie tutaj elektroniczny bilet dzienny, ażny jest on od razu po kupnie, dostaniecie pdfa z biletem na swój adres email. Musicie posiadać kod QR, nie dowód wpłaty!

Cennik biletów do Zoo w Ostrawie

Ile kosztuje bilet do Zoo w Ostrawie? Bilet normalny w sezonie letnim do Zoo w Ostrawie kosztuje 160 CZK (od 15 do 60 roku życia), bilet dla dzieci kosztuje 100 CZK (od 3 do 15 lat), bilet dla seniorów i studentów kosztuje 100 CZK.

Wejście do Zoo w Ostrawie, dodatkowe informacje

  • Nie ma możliwości zmiany daty na zakupionym bilecie online do Zoo w Ostrawie
  • Dzieci do 3 lat mają wstęp bezpłatny BEZ biletu
  • Jeśli nie macie pewności, że Wasza komórka wytrzyma na baterii – lepiej wydrukować bilet

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz