Ile kosztuje bilet na wieżę Telewizyjną w Berlinie? Cennik, ceny w 2024 - BelSole

Ile kosztuje bilet na wieżę Telewizyjną w Berlinie? Cennik, ceny w 2024

Berlin ze względu na niewielką odległość do granicy z Polski jest odwiedzany przez wielu turystów z naszego kraju. Miasto to oferuje wiele atrakcji, a my w naszym materiale przyjrzymy się jednemu z jego największych symboli. Z artykułu dowiesz się bowiem, ile kosztuje bilet na wieżę Telewizyjną w Berlinie. Ceny w 2024 roku są wysokie czy niskie? Dzięki przedstawionym przez nas informacjom ocenisz to sam! Poznaj aktualny cennik do Wieży Telewizyjnej w Berlinie i godziny otwarcia obiektu. 

Bilet na wieżę Telewizyjną w Berlinie, cena 2024

Nie ulega wątpliwości, że wieża Telewizyjna w Berlinie to “must have” dla turystów odwiedzających stolicę Niemiec. Mierzy ona 368 metrów, co czyni z niej największy budynek w Niemczech. Na wysokości 203 m n.p.m roztacza się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto, a przy odrobinie szczęścia można stąd dostrzec nawet odległy o 60 kilometrów park Tropical Islands. 

To, ile kosztuje bilet na wieże Telewizyjną w Berlinie zależy od wybranego przez nas wariantu. Do wyboru mamy kilka możliwości, której dokładniej omówimy poniżej. Prezentują się one następująco: 

Wieża Telewizyjna w Berlinie, cena za wariant podstawowy (zawiera dostęp do tarasu widokowego i możliwość odwiedzin w znajdującej się budynku restauracji) 

  • Bilet normalny – 27,50 EUR
  • Bilet ulgowy (dzieci od lat 4-14) – 14,50 EUR
  • Darmowe wejście dla dzieci do 3 roku życia. 

Wieża telewizyjna w Berlinie, cena za pakiet rozszerzony (taras+restauracja i dedykowany pokaz VR) 

  • Bilet normalny – 29,50 EUR
  • Bilet ulgowy (dzieci od lat 4 do 14) – 19,50 EUR

Wieża telewizyjna w Berlinie, cena za pakiet deluxe (zawiera wstęp na taras i do restauracji, dedykowany pokaz VR, a także 1 aperol spritz w barze) 

  • Bilet normalny – 49,50 EUR

 

Wieża Telewizyjna w Berlinie, godziny otwarcia

Wiesz już, ile kosztuje bilet do wieży Telewizyjnej w Berlinie w 2024 roku. Pozostaje nam tylko sprawdzić, w jakich godzinach można odwiedzać ten unikatowy obiekt. Godziny otwarcia wieży Telewizyjnej w Berlinie prezentują się następująco: 

  • Okres od marca do października – od 9:00 do 23:00 
  • Od listopada do lutego – od 10:00 do 23:00.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz