Ile kosztuje polski dentysta w Mediolanie? Czy jest drogi? - BelSole

Ile kosztuje polski dentysta w Mediolanie? Czy jest drogi?

Wybieracie się do dentysty w Mediolanie? Zastanawiacie się czy w Mediolanie jest polski dentysta stomatolog oraz ile kosztuje opieka dentystyczna w Mediolanie? Oto przekrój cen oraz informacja na temat dentystów w Mediolanie w 2022.

Włochy jeśli chodzi o opiekę dentystyczną nie są tanie – przygotowaliśmy dla Was zakres średnich cen dentysty w Mediolanie, ile kosztuje wypełnienie w Mediolanie? Ile kosztuje usunięcie zęba w Mediolanie? Oto aktualny cennik usług stomatologicznych i dentystycznych w Mediolanie:

Ceny u dentysty w Mediolanie w 2022

Przygotowaliśmy dla Was ceny najpopularniejszych zabiegów stomatologicznych w Mediolanie, które mogą się Wam przydać. Ile więc kosztuje dentysta stomatolog w Mediolanie? Jeśli nie jesteście obywatelem Włoch, który ma możliwość dofinansowania pewnych zabiegów, to nie będzie tanio:

Wizyta u dentysty w Mediolanie kosztuje od 0 EUR (wizyta wstępna) do około 150 EUR, w zależności od tego co dentysta ma sprawdzić

Wypełnienie, plomby w Mediolanie kosztują od 95 EUR do 160 EUR, w zależności od wielkości i materiału kompozytu

Rekonstrukcja kosztuje od 166 EUR

Leczenie kanałowe w Mediolanie kosztuje od 190 EUR do 250 EUR w zależności od ilości kanałów

Korona ceramiczna od 450 do 700 EUR

Korona z żywicy kosztuje od 95 EUR do 120 EUR

Usunięcie zęba w Mediolanie kosztuje od 90 do 100 EUR (prosta ekstrakcja)

Scaling kosztuje 55 EUR za łuk

Higiena i polerowanie zębów 50 EUR

Wybielanie zębów kosztuje od 200 do 400 EUR

Usunięcie ósemki w Mediolanie kosztuje od 190 do 400 EUR

Należy dodać, że opieka zdrowotna we Włoszech jest tak skonstruowana, że niektórzy obywatele oraz niektóre zabiegi są w pełni lub częściowo refundowane. Darmowe są dla obywateli, którzy spełniają pewne warunki socjalne czy to zdrowotne – może to być często definiowane przez region. Także nie ma nic za darmo i opieka dentystyczna dla turystów z Polski nie jest darmowa.

Polski dentysta i stomatolog w Mediolanie

Szukacie polskiego dentysty stomatologa w Mediolanie? Nie będzie łatwo, ale nam się udało znaleźć pana Daniela Zrodlowski, przyjmującego w International Health Center przy Galleria Strasburgo 3, San Babila 20122. Adres: https://www.ihc.it/. 

Ceny u polskich stomatologów dentystów mogą się różnić od podanych powyżej przez nas w cenniku, te odnoszą się do całości Mediolanu.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz