Ile kosztuje polski dentysta w Rzymie w 2022? Czy jest drogi? - BelSole

Ile kosztuje polski dentysta w Rzymie w 2022? Czy jest drogi?

Chcecie wybrać się do dentysty w Rzymie? Zastanawiacie się czy w Rzymie jest polski dentysta stomatolog oraz ile kosztuje opieka dentystyczna w Rzymie? Oto przekrój cen oraz informacja na temat dentystów w Rzymie w 2022.

Zacznijmy od średnich cen normalnego dentysty w Rzymie, ile kosztuje plomba w Rzymie? Ile higiena i czyszczenie czy usunięcie zęba w Rzymie? Już odpowiemy:

Ceny u dentysty w Rzymie w 2022

Przygotowaliśmy dla Was ceny najpopularniejszych zabiegów stomatologicznych w Rzymie, które mogą się Wam przydać. Ile więc kosztuje dentysta w Rzymie? No, niemało dla nieubezpieczonego turysty:

Wizyta u dentysty w Rzymie kosztuje od 0 EUR do około 70 EUR, w zależności od tego co dentysta ma sprawdzić

Scaling kosztuje 55 EUR za łuk

Higiena i polerowanie zębów 50 EUR

Wybielanie zębów 235 EUR

Usunięcie zęba od 85 do 135 EUR (wiele korzeni)

Usunięcie ósemki w Rzymie: od 190 do 400 EUR

Metalowo-ceramiczna korona zęba 300 EUR

Tymczasowa korona zęba 160 EUR

Leczenie kanałowe w Rzymie: 185 EUR za 1 kanał, 250 EUR za 2 kanały, 300 EUR za 3 i 4 kanały

Plomba czyli wypełnienie kompozytowe w zębie to koszt od 100 do 200 EUR

Naprawa plomby od 85 – 100 EUR.

 

Należy dodać, że opieka zdrowotna we Włoszech jest tak skonstruowana, że niektórzy obywatele oraz niektóre zabiegi są w pełni lub częściowo refundowane. Darmowe są dla obywateli, którzy spełniają pewne warunki socjalne czy to zdrowotne – może to być często definiowane przez region. Także nie ma nic za darmo i opieka dentystyczna dla turystów z Polski nie jest darmowa.

Polski dentysta i stomatolog w Rzymie

Jeśli szukacie polskiego dentysty w Rzymie spróbujcie skontaktować się z z dott i gabinetem Pani Edyty Nowakowskiej (adres strony: https://dottssa-edyta-nowakowska.business.site) przy GIUSEPPE ROSACCIO 103, 00156 Rzym. Ceny u polskich dentystów mogą się różnić od podanych orientacyjnych w cenniku powyżej.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz