Ile leci się do Tajlandii? Ile trwa lot? - BelSole

Ile leci się do Tajlandii? Ile trwa lot?

Tajlandia to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Kraj ten przyciąga imponującą architekturą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Wielu turystów z Polski z pewnością zadaje sobie następujące pytanie – ile leci się do Tajlandii? Odpowiedź poznacie w naszym materiale. Dowiecie się z niego również, czy w Polsce realizowane są bezpośrednie loty z Polski do Tajlandii. Czytajcie dalej, a nie będziecie mieli już problemów z odpowiedzią na pytanie o to, ile trwa lot do Tajlandii. Zapraszamy.

Ile leci się do Tajlandii lotem czarterowym? 

Sprawdzając, ile trwa lot z Polski do Tajlandii, w pierwszej kolejności należy pamiętać o jednym. W tym momencie żaden przewoźnik działający w naszym kraju nie realizuje bezpośrednich połączeń między tymi dwoma punktami. Jeżeli więc planujesz podróż na własną rękę, musisz liczyć się z koniecznością przesiadki. Wyjątkiem są tylko loty czarterowe organizowane przez największe biura podróży.

Zatem, ile leci się do Tajlandii w przypadku podróży lotem czarterowym? To zależy od miejsca docelowego podróży, jednak większość takich połączeń realizowanych jest w około 10-11 godzin. W tym czasie można pokonać przeszło 8000 kilometrów dzielących Polskę od Tajlandii. Loty czarterowe odbywają się najczęściej z największych polskich portów lotniczych, takich jak Warszawa, Kraków czy Katowice. 

 

Ile trwa lot do Tajlandii z przesiadką? 

Nie pozostaje nam nic innego, niż tylko sprawdzić, ile leci się do Tajlandii, gdy planujemy podróż na własną rękę. Jak zaznaczyliśmy wcześniej, w takim wypadku bez wątpienia musimy skorzystać z przesiadki. To, ile trwa lot do Tajlandii zależy od miejsca, w którym rozpoczynamy podróż. Przykładowo, w przypadku Krakowa, podróż trwa zazwyczaj 16-20 godzin, a jednym z najpopularniejszych punktów przesiadkowych jest Stambuł. Najszybsze połączenia z Gdańska trwają około 16-18 godzin, a przesiadka obywa się wówczas w Helsinkach lub Kopenhadze. W kontekście tego, ile trwa lot do Tajlandii należy też pamiętać, że specjalistyczne wyszukiwarki oferują wiele możliwości podróży, a czas lotu może znacząco przekroczyć 20 godzin. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz