Czy w Tajlandii są jadowite pająki i węże? Czy pająki i węże żyją w Tajlandii?

Większość ludzi deklaruje się jako miłośnicy zwierząt. Niektórzy z miłości do zwierząt przygarniają koty albo psy. Inni, chcąc okazać miłość braciom mniejszym, przechodzą na dietę wegetariańską lub wegańską. Gdy jednak zagłębimy się w szczegóły, może okazać się, że nie wszystkie zwierzęta są tak samo kochane. Wiele osób przeraża perspektywa bliskiego spotkania z jadowitym pająkiem lub wężem. Czy pająki i węże występują w Tajlandii i tylko czekają, żeby zepsuć nam wakacje?

Czy pająki i węże atakują turystów w Tajlandii? Jadowite zwierzęta w Tajlandii

 

Wszystkich cierpiących na arachnofobię oraz inne lęki związane z jadowitymi stworzeniami uspokajamy. W Tajlandii niebezpieczne pająki oraz wężę nie występują w miastach oraz kurortach turystycznych. Żeby spotkać jadowitego pająka lub węża w Tajlandii należy wybrać się na prowincję, a najlepiej do dżungli.

Czy w Tajlandii jedzą pająki? Jedzenie pająków w Tajlandii. Smażone pająki w Tajlandii

 Wszystkich szukających unikalnych doznań kulinarnych ucieszy zapewne wieść, że w Tajlandii zjada się niektóre gatunki pająków. Najczęściej na tego typu dania można trafić na lokalnych targach. Pająki smażone są na głębokim oleju z dodatkiem przypraw. Wielu turystów opisuje ich smak jako połączenie kurczaka z dorszem. Warto przełamać obrzydzenie, spróbować i samemu wyrobić sobie opinie na temat smażonych pająków w Tajlandii.

Zobacz także:

Dodaj komentarz