Czy w Tajlandii są rekiny? Czy rekiny atakują w Tajlandii?

Nic tak nie psuje urlopu jak atakujący nas rekin. Rany szarpane, okaleczenie, a nawet śmierć, to rzeczy które mogą wyniknąć z bliskiego spotkania z tymi pięknymi, ale przy tym niezwykle niebezpiecznymi stworzeniami. Czy w Tajlandii grozi nam spotkanie rekina? Czy rekiny pływają i atakują w wodach Tajlandii?

 

Czy w Tajlandii występują rekiny? 

 

W przyrodzie występuje ponad 300 gatunków rekinów. Jak się okazuje, 9 z nich pływa również w Tajlandii! W Tajlandii są rekiny. W Tajlandii występują rekiny. Wśród nich występuje m.in. rekin wielorybi, który może osiągnąć wielkość nawet do 15 metrów!

 

Czy rekiny atakują w Tajlandii? 

 

Pragniemy Was uspokoić. Ataki rekinów w Tajlandii zdarzają się bardzo rzadko. Do tej pory stwierdzono tylko jeden atak rekina w Tajlandii, który zakończył się śmiercią człowieka. Większość gatunków rekinów występujących w Tajlandii jest zupełnie niegroźna dla człowieka.

 

Czy w Tajlandii można nurkować z rekinami? 

 

W Tajlandii działają firmy, które oferują przybywającym do kraju fanom nurkowania, możliwość obcowania z rekinami i zrobienia spektakularnych zdjęć, które zrobią furorę w social media. Jest to doświadczenie, które na pewno zapamiętacie na całe życie, a przy tym jest ono całkowicie dla Was bezpieczne. Zejście pod wodę odbywa się w specjalnej klatce, dzięki której nie będziecie narażeni na atak rekina w Tajlandii.

Zobacz także:

Dodaj komentarz