Ile leci się na Seszele? Czas lotu na Seszele - BelSole

Ile leci się na Seszele? Czas lotu na Seszele

Jak długo trwa lot z Polski na Seszele? To pytanie zadaje sobie wielu turystów marzących o odwiedzeniu tej części świata. Seszele przyciągają rajskimi plażami i tropikalnymi upałami, nie dziwi więc fakt, że są chętnie wybieraną opcją przez zamożniejszych turystów. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, jak długo trwa lot z Polski na Seszele. To zagadnienie jest dla Was ciekawe? W takim razie koniecznie zapoznajcie się z całym tekstem. Po jego lekturze nie będziecie mieli problemu z określeniem czasu lotu na Seszele w 2023 roku.  

Ile leci się na Seszele w 2023 roku? Loty czarterowe

To, jak długo trwa lot na Seszele w 2023 roku wynika z kilku czynników, takich jak miejsce startowe i docelowe podróży, a także wybrana przez nas forma wyjazdu. Najszybszym sposobem dotarcia na Seszele jest bez wątpienia skorzystanie z opcji lotów czarterowych oferowanych przez niektóre renomowane biura podróży. W takim wypadku możemy liczyć na podróż bez przesiadki, co w istotny sposób redukuje kwestie związane z nakładem czasowym wyjazdu. Ile leci się na Seszele za pośrednictwem połączeń czarterowych? Taka podróż trwa zwykle około 11 godzin. Połączenia tego typu są zwykle organizowane pomiędzy lotniskami w Warszawie i portem lotniczym na wyspie Mahe. Pamiętaj jednak, że czas lotu na Seszele może ulec wydłużeniu, na co wpływ mogą mieć m.in. warunki atmosferyczne. 

 

Ile trwa lot z Polski na Seszele? Loty rejsowe

Jeżeli planujesz wyjazd na własną rękę i zastanawiasz się, ile leci się z Polski na Seszele, to w pierwszej kolejności powinieneś wiedzieć jedno. Obecnie między tymi krajami nie ma żadnych bezpośrednich lotów rejsowych, dlatego chcąc dostać się na to wyspiarskie państwo musisz skorzystać z przesiadki, co znacznie wydłuża czas lotu na Seszele. 

To, ile leci się na Seszele z przesiadką zależy od wybranej przez nas trasy i czasu oczekiwania na przesiadki Rozpiętość czasowa jest bardzo duża, gdyż podróż może potrwać od 12/13 do nawet kilkudziesięciu godzin. Przykładowo, lot z Warszawy Chopina do Port lotniczy Mahé z przesiadką w Stambule liniami Turkish Airlines trwa około 12 godzin 40 minut, a lot z Krakowa z punktem docelowym i przesiadką w tych  samych punktach – 14 godzin 45 minut. Można jednak znaleźć znacznie dłuższe opcje podróży, których czas przekracza dwadzieścia, a nawet trzydzieści godzin. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz