Jarmark bożonarodzeniowy w Birmingham w 2022. Kiedy jest? Czy jest odwołany?

Birmingham i Jarmark Bożonarodzeniowy? Może nie wydawać się oczywistym miejscem na zimowe atrakcje. Okazuje się, że kiermasz świąteczny w Birmingham to strzał w dziesiątkę. Kiedy będzie Jarmark Świąteczny w Birmingham? Czy się odbędzie, czy może jest odwołany? Jeśli interesują Was daty Jarmarku Bożonarodzeniowego w Birmingham w 2022, zapraszamy do lektury!

Jarmark Bożonarodzeniowy Birmingham, daty — kiedy się odbywa?

Oficjalnie na Jarmark Świąteczny w Birmingham mówi się Jarmark Bożonarodzeniowy z Frankfurtu. Skąd taka nazwa targu?

Na Jarmarku możesz kupić szeroką gamę produktów idealnych na prezenty świąteczne, takich jak zabawki, biżuteria czy ubrania. Wytwory te pochodzą głównie z Frankfurtu w Niemczech, ale istnieje również wiele lokalnych dzieł sztuki i rzemiosła autorstwa artystów z Birmingham. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Birmingham znajdziemy też kilka niemieckich straganów z piwem, a także miejsc, w których można spróbować Glühwein – tradycyjnego niemieckiego grzanego wina. Wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Birmingham z pewnością wprowadzi Was w świąteczny nastrój!

Jarmark Świąteczny w Birmingham ciągną się od Rotundy w centrum miasta, aż do końca ulicy New Street i do placu Victoria Square przed ratuszem miejskim. Stragany na Jarmarku Bożonarodzeniowym rozciągają na ponad kilometr długości.

Jarmark Świąteczny w Birmingham w 2022 roku odbywa się między 3 listopada a 23 grudnia 2022 roku.

Godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Birmingham

Jarmark Bożonarodzeniowy w Birmingham będzie otwarty codziennie od 13 popołudniu do 21:00 wieczorem, z wyjątkiem Niedzieli Pamięci, kiedy jarmark będzie zamknięty (13 listopada).

Czy  Jarmark Bożonarodzeniowy w Birmingham jest odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w 2022 roku w Birmingham odbędzie się bez przeszkód. Jeśli jednak będzie jakiś problem z Jarmarkiem, może warto odwiedzić Kiermasz Świąteczny w Manchesterze.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Birmingham, gdzie zaparkować?

W pobliżu Jarmarku Bożonarodzeniowego znajduje się duży parking, a także kilka mniejszych w okolicy.  Możena skorzystać z takich parkingów jak NCP Car Park Birmingham ulicy High Street lub  Bullring Centre Car Park And Service Yard zaraz obok.

Dodaj komentarz