Jarmark Bożonarodzeniowy Bruksela 2022. Kiedy jest? Kiedy się zaczyna? Czy jest odwołany? - BelSole

Jarmark Bożonarodzeniowy Bruksela 2022. Kiedy jest? Kiedy się zaczyna? Czy jest odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli jest odwiedzany co roku przez 2,5 miliona gości! Nazywany Winter Wonders, jest prawdziwą kwintesencją świątecznej atmosfery. Kiedy wybrać się na ten kiermasz Bożonarodzeniowy w Brukseli w 2022 roku?  Czy się odbędzie, czy może jest odwołany? Jeśli interesują Was daty Jarmarku Bożonarodzeniowego w Brukseli w 2022 roku — zapraszamy do lektury!

Jarmark Bożonarodzeniowy Bruksela, daty — kiedy się odbywa?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli to prawdziwa zimowa kraina czarów. Odbywający się corocznie na Placu Świętej Katarzyny w samym centrum Brukseli, ten uroczy jarmark oferuje podróż do przeszłości i na dawne sposoby obchodów Bożego Narodzenia. Na Jarmarku Świątecznym w Brukseli możemy zrobić zakupy w jednym z ponad 200 tradycyjnych drewnianych domków, pełnymi skarbów! Poza świątecznymi zakupami można tam skorzystać z jednej z wielu atrakcji, takich jak jazda na łyżwach, skosztowanie tradycyjnych świątecznych potraw oraz oglądanie świątecznych dekoracji i świateł.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli odbędzie się między 25 listopada a 1 stycznia 2023 roku.

Godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Brukseli

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli czynny jest codziennie od południa do 22 w nocy. 

Godziny zmieniają się jedynie w Wigilię Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, kiedy stragany zamykają się o 18 wieczorem.

Czy  Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli jest odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w 2022 roku w Brukseli odbędzie się bez przeszkód, nie ma informacji o tym, żeby był odwołany. Jeśli jednak będziecie mieć ochotę na inne Jarmarki – polecamy ten w Trewirze, Wiedniu i Berlinie.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli, gdzie zaparkować?

Na Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli najlepiej wybrać się komunikacją miejską. Ogromne tłumy odwiedzających to miejsce podróżników, mogą sprawić, że zaparkowanie w okolicy może być prawdziwym wyzwaniem. Jeśli jednak musimy jechać autem,  w samym centrum znajduje się też  Q-Park Brussel Centrum, wielopoziomowy całodobowy parking na ulicy Rue du Damier 26.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz