Jarmark bożonarodzeniowy w Manchesterze w 2022, kiedy jest? Czy jest odwołany? - BelSole

Jarmark bożonarodzeniowy w Manchesterze w 2022, kiedy jest? Czy jest odwołany?

Manchester i Jarmark Bożonarodzeniowy? To strzał w dziesiątkę! Przez Brytyjczyków kiermasz świąteczny w Manchesterze uważany jest za najważniejszy w Wielkiej Brytanii. Kiedy będzie Jarmark Świąteczny w Manchesterze? Kiedy się zaczyna? Czy się odbędzie, czy może jest odwołany? Jeśli interesują Was daty Jarmarku Bożonarodzeniowego w Manchesterze w 2022, zapraszamy do lektury!

Jarmark Bożonarodzeniowy Manchesterze, daty — kiedy się odbywa?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Manchesterze jest znany jako jeden z najlepszych straganów świątecznych w Wielkiej Brytanii. Co roku przyciąga tysiące turystów z kraju i całego świata, którzy celebrują świąteczną atmosferę, przechadzając się wśród drewnianych straganów i zapachu gorącej czekolady i grzanego wina.

W Manchesterze jest 10 głównych jarmarków świątecznych, znajdują się one w samym centrum miasta są to między innymi Gardens — Piccadilly,  Piccadilly Gardens, St Ann’s Square, Exchange Square, New Cathedral Street, King Street, Market Street oraz Cathedral Gardens. Każda z tych lokacji oferuje pyszne jedzenie, świąteczne atrakcje oraz szereg rozgrzewających napojów.

Jarmark Świąteczny w Manchesterze w 2022 roku odbywa się między 12 listopada a 22 grudnia 2022 roku.

Godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Manchesterze

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Manchesterze otwarte są codziennie od 10:00 rano do 21 w nocy.

Czy  Jarmark Bożonarodzeniowy w Manchesterze jest odwołany?

Jarmarki Bożonarodzeniowe w 2022 roku w Manchesterze odbędą się bez przeszkód, żaden z nich nie jest odwołany! Jeśli nie dość Wam atrakcji świątecznych, warto odwiedzić jarmark świąteczny w Krakowie, Gdańsku lub Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy w Manchesterze, gdzie zaparkować?

W odległości krótkiego spaceru od każdego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Manchesterze znajduje się wiele parkingów, z których te w centrum miasta to ten na placu Piccadilly Plaza oraz na ulicy Chorlton Street. Najbliżej do głównego Jarmarku Świątecznego w Manchesterze będzie z trzech parkingów umiejscowionych w samym centrum miasta, King Street West, Manchester Central i Salford Stanley Street. Zawsze jednak dobrze jest zaparkować dalej od centrum i skorzystać z transportu publicznego, ponieważ targi bożonarodzeniowe w Manchesterze przyciągają mnóstwo ludzi każdego roku.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz