Kiedy jest Winter Wonderland w Londynie 2023? Kiedy się zaczyna? Daty i informacje! - BelSole

Kiedy jest Winter Wonderland w Londynie 2023? Kiedy się zaczyna? Daty i informacje!

To najpopularniejszy i według niektórych najpiękniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Londynie. Witamy na Winter Wonderland Londyn 2023. Kiedy się zaczyna? Do kiedy trwa? Oto wszystkie interesujące Was daty!

  • Winter Wonderland to jeden z najpopularniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Londynie
  • Wejście na Winter Wonderland jest płatne
  • Daty startu i końca Jarmarku Bożonarodzeniowego Winter Wonderland w 2023 zostały już oficjalnie podane

Kiedy jest jarmark bożonarodzeniowy Winter Wonderland w 2023? Kiedy się zaczyna i czy się odbędzie? Wybieracie się do Londynu w 2023 roku? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł o tym niezwykłym wydarzeniu!

 

Kiedy jest Winter Wonderland w Londynie w 2023 roku?

 

W tym roku odbędzie się 15 edycja świątecznego jarmarku Winter Wonderland w Hyde Parku w Londynie. Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się od 17 listopada 2023 do 1 stycznia 2024 roku, czyli całe 6 tygodni. Sprawdziliśmy to u źródła u organizatora wydarzenia. Jarmark oferuje szeroką gamę atrakcji, zajęć, rozrywek, jedzenia oraz napojów, wiec każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli chodzi o godziny otwarcia to są to: 10:00 – 22:00 codziennie.

 

Ile kosztują bilety na Winter Wonderland w Londynie?

Wejście na teren Winter Wonderland niestety jest płatne.

Wszyscy odwiedzający muszą mieć bilet wstępu przed przybyciem do Hyde Parku Winter Wonderland. Należy kupić bilet wstępu: poza szczytem (bezpłatny), ​​standardowy (5 GBP) lub w szczycie (7,50 GBP), w zależności od tego, kiedy chcecie przyjść.  Wszyscy potrzebują biletu wstępu, nawet niemowlęta ( 2 lata oraz młodsze), mimo, że będą one bezpłatne. Dodatkowo, jeśli wydacie 25 GBP na którąkolwiek z atrakcji, przejażdżek lub gier online przed wizytą, otrzymasz bezpłatny bilet wstępu przy rezerwacji w tej samej transakcji! Bilet wstępu umożliwia wejście do Hyde Parku Winter Wonderland. Nie obejmuje wstępu do żadnych atrakcji ani przejażdżek ani także nie gwarantuje wstępu do Sali Bawarskiej ani żadnego innego baru lub restauracji. Zobaczcie przy okazji co zobaczyć w Londynie z nietypowych oraz turystycznych atrakcji.

 

Winter Wonderland w Londynie, co zobaczyć?

Winter Wonderland jest najbardziej znanym jarmarkiem świątecznym w Londynie. Każdego roku przyciąga masę turystów szeroką gamą atrakcji. Jest to istny raj dla dzieci i nie tylko. Można odwiedzić Mikołaja czy zobaczyć pokaz jednego z dwóch cyrków. Warto wejść na The Giant Wheel, czyli diabelski młyn, z którego rozciąga się najlepszy widok na miasto. Jak na prawdziwy jarmark świąteczny przystało na małych, lecz licznych straganach, będziecie mogli zakupić najróżniejsze ozdoby świąteczne, drobne prezenty i przekąski. Znajdzie się tam wiele pyszności dla łasuchów, a także dania z grilla. Na uwagę zasługuje również wspaniałe lodowisko, które dodaje szczególnego klimatu.

 

Czy Winter Wonderland w Londynie jest odwołany?

Nic nie wskazuje na to, że w tym roku Winter Wonderland zostanie odwołany. Warto jednak na bieżąco śledzić informacje o obostrzeniach obowiązujących w Wielkiej Brytanii. W razie czego odwiedźcie jeszcze inne londyńskie jarmarki świąteczne. 

Londyn to świetny pomysł, zwłaszcza w świątecznym okresie. Winter Wonderland to miejsce pełne radości, śmiechu i dobrej zabawy i na pewno nie będziecie się tam nudzić. Wybierzcie się raczej w tygodniu, ponieważ weekendy to gwarancja tłumów i kolejek. Nie będziecie żałować!

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz