Mazowieckie, kiedy zaczynają się ferie 2024? Ferie zimowe w Warszawie - BelSole

Mazowieckie, kiedy zaczynają się ferie 2024? Ferie zimowe w Warszawie

Wrzesień to czas, w którym uczniowie wracają do szkoły… i z niecierpliwością zaczynają oczekiwać kolejnej okazji do wypoczynku. A najlepszą z nich są właśnie ferie zimowe. W naszym materiale sprawdzimy, kiedy zaczynają się ferie 2024 w województwie mazowieckim. Z artykułu dowiecie się, kiedy wypadają ferie zimowe w Warszawie. W jakim terminie możecie planować zimowe wyjazdy? Przekonajcie się sami, czytając nasz artykuł. Zapraszamy! 

Województwo mazowieckie. Kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024?

Ferie zimowe w 2024 roku w województwie mazowieckim to melodia całkiem odległej przyszłości, a uczniowie już wprost nie mogą się ich doczekać. Zanim jednak młodzież z Warszawy i innych miast tego województwa uda się na zasłużony wypoczynek, czeka ją wiele godzin nauki. Ferie zimowe w województwie mazowieckim rozpoczynają się bowiem w połowie stycznia. W tym samym terminie swoje zimowe wakacje rozpoczną uczniowie z województwa dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Ferie zimowe w Warszawie rozpoczną się więc za 4 i pół miesiąca. 

 

Ferie zimowe w Warszawie i województwie mazowieckim

Nie pozostaje nam nic innego niż podanie dokładnej daty ferii zimowych w mazowieckim, a także trzech pozostałych województwach, które rozpoczynają się w tym samym okresie. Jeśli zastanawiasz się, kiedy zaczynają się ferie w 2024 roku w województwie mazowieckim, to odpowiedzią na Twoje pytanie jest 15 lipca. Ferie zimowe w Warszawie i innych miastach wspomnianych województw rozpoczynają sezon zimowych wakacje w tym roku szkolnym. 

Teraz już wiesz, kiedy zaczynają się ferie zimowe w województwie mazowieckim w 2024 roku. Jeśli jesteś jego mieszkańcem, możesz już planować swoje ferie w Warszawie. W innych województwach sprawa przedstawia się następująco; 

  • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
    województwa:  podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • 29 stycznia – 11 lutego 2024:
    województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
  • 12 – 25 lutego 2024:
    województwa:  kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz