Park Narodowy Północny Velebit, cennik 2024 - BelSole

Park Narodowy Północny Velebit, cennik 2024

Mamy ostatnio serię artykułów o cennikach parków narodowych w Chorwacji. Dziś na tapet stawiamy Park Narodowy Velebit i cennik w 2024 tego pięknego miejsca. Ile kosztuje bilet i wstęp do Parku Narodowego Velebit w 2024? Zobaczcie, zapraszamy!

Dzisiejszy wpis jest dedykowany niezwykle malowniczemu i fascynującemu miejscu, jakim jest Park Narodowy Velebit w Chorwacji. Sama myśl o tym miejscu pobudza wyobraźnię i sprawia, że chce się natychmiast tam pojechać i doświadczyć tego co najpiękniejsze – nieskazitelnej przyrody w Chorwacji

Pytanie kosztu zawsze jest istotne przy planowaniu naszych podróży, dlatego też chciałbym na nie odpowiedzieć od razu – bilet do Parku Narodowego Velebit jest naprawdę atrakcyjny cenowo za taki zapierający dech w piersiach widok.

Park Narodowy Risnjak cennik 2024

W roku 2024 za bilet do Parku Narodowego Velebit dla osoby dorosłej zapłacimy tylko 7 EUR. Ponadto, park oferuje zniżki dla różnych grup wiekowych i społecznych. Bilet dla osób starszych, dzieci i studentów wynosi od 5 do 6 EUR. Te niewysokie koszty gwarantują doświadczenie, które na pewno zostanie z nami na całe życie.

Grupy, które są mogą liczyć na zniżkę:

  • alpiniści, wyłącznie członkowie Chorwackiego Związku Alpinizmu, z ważną kartą (zniżka dotyczy wyłącznie wejścia do parku i biletu łączonego, nie dotyczy Centrum dla zwiedzających)
  • spacerowicze i rowerzyści (zniżka dotyczy tylko wejścia do Parku i biletu łączonego, nie dotyczy Centrum dla Zwiedzających)
  • studenci, z ważną legitymacją
  • osoby starsze, powyżej 60 roku życia
  • Chorwaccy weterani wojenni, z ważną legitymacją
  • osoby niepełnosprawne, posiadające ważną kartę
  • dzieci w wieku od 6 do 18 lat

za oficjalną stroną parku.

Parki Narodowe w Chorwacji to miejsca, które warto odwiedzić będąc w okolicy na wakacjach. W końcu nie samymi plażami człowiek żyje 🙂

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Parku Narodowego Velebit i do skorzystania z tego niewiarygodnie przystępnego cenowo biletu. To miejsce, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów, a jego naturalne piękno sprawia, że powrót do domu staje się coraz trudniejszy.

Zaplanuj swoją wizytę już teraz i ciesz się niezapomnianym doświadczeniem, jakim jest kontakt z naturą w Parku Narodowym Velebit.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz