Opinie Hotelu Pierre Anne Beach w Ayia Napa: Co naprawdę mówią goście? - BelSole

Opinie Hotelu Pierre Anne Beach w Ayia Napa: Co naprawdę mówią goście?

Hotel Pierre Anne Beach w Ayia Napa to jeden z najpopularniejszych hoteli w mieście. Wielu gości z całego świata postrzega go bardzo dobrze, chwaląc jego luksusowe wnętrze i piękny widok z tarasu. Jakie są opinie o Pierre Anne Beach? Oceny gości dotyczące Pierre Anne Beach są zazwyczaj pozytywne, ale nie wszystko jest idealne…

 

Hotel Pierre Anne Beach opinie

 

Jakie są opinie o Pierre Anne Beach? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Ayia Napa i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Zalety hotelu Pierre Anne Beach to przede wszystkim doskonała lokalizacja, blisko morza i miasta, z okna widok na morze, dobrze dobrane wyposażenie pokoju, wygodne łóżko, przestronny pokój, duży telewizor z internetem i dostęp do sieci wifi, przystanek autobusowy przy hotelu, miła obsługa, dobre jedzenie oraz basen. Wśród wad wymienić należy brak suszarki oraz deficyt udogodnień w porównaniu do tych wymienionych na stronie, z których ostatecznie nie można skorzystać. Do tego dochodzą jeszcze podobno według gości występujące robaki w pokoju, brudne ręczniki i usługa sprzątania zachowująca niepożądany standard.

Więcej opinii o Hotelu Pierre Anne Beach w Ayia Napa.

 

Hotel Pierre Anne Beach w Ayia Napa

 

Hotel Pierre Anne Beach znajduje się w kraju Cypr, w regionie Cypr Południowy, w mieście Ayia Napa. Jest to 4-gwiazdkowy hotel, położony przy plaży, zaledwie 800m od centrum miasta. Dodatkowo w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, a lotnisko oddalone jest o ok. 55km. Hotel oferuje swoim gościom szeroki wybór atrakcji, takich jak: basen kryty i odkryty, życie nocne, sport, sporty wodne oraz tenis.

Więcej informacji o: Hotelu Pierre Anne Beach w Ayia Napa.

 

Ile kosztują wakacje w Pierre Anne Beach?

 

Ile wyniesie koszt pobytu w Hotelu Pierre Anne Beach? Za tygodniowy wypoczynek zapłacisz jedynie 4064 zł – co stanowi bardzo korzystną ofertę na obecne warunki w Ayia Napa.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Pierre Anne Beach w Ayia Napa.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/cypr/cypr-poludniowy/ayia-napa/pierre-anne-beach-473788.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Pierre Anne Beach

 

Hotel Pierre Anne Beach w Ayia Napa jest bardzo wysoko oceniany przez gości. Większość opinii odwiedzających jest pozytywna, a goście chwalą wygodne pokoje, dobrą obsługę i przystępne ceny. Niektórzy zgłaszają jednak wady, takie jak słaby sygnał Wi-Fi lub brak części wyposażenia w pokojach. Mimo tych drobnych niedociągnięć ogólne opinie na temat hotelu są pozytywne i goście polecają go innym.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz