Pogoda na Dominikanie w listopadzie. Temperatura, czy jest ciepło? Dominikana listopad - BelSole

Pogoda na Dominikanie w listopadzie. Temperatura, czy jest ciepło? Dominikana listopad

Jaka jest pogoda na Dominikanie w listopadzie? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu polskich turystów odwiedzających tę egzotyczną krainę. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się wakacyjne wyjazdy poza sezonem wakacyjnym, a miesiące jesienne są często wybieraną opcją na egzotyczne urlopy. W naszym materiale dowiesz się o najważniejszych kwestiach na temat pogody na Dominikanie w listopadzie. Czy jest ciepło? Jaka jest temperatura? Zapraszamy do lektury! 

Pogoda na Dominikanie w listopadzie. Czy jest ciepło?

Sprawdzając, jaka jest pogoda na Dominikanie w listopadzie, bez wątpienia należy rozpocząć od kwestii, która w największym stopniu interesuje turystów. Wielu z nich zadaje sobie następujące pytanie – czy na Dominikanie w listopadzie jest ciepło? Sprawdźmy to. 

Jeżeli planujesz diametralnie zmienić klimat i odpocząć od zimnych polskich listopadów, ta egzotyczna destynacja będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Temperatura na Dominikanie w listopadzie jest bardzo wysoka i wynosi około 28-30 st.C w ciągu dnia. Nocami jest tylko niewiele chłodniej, a termometry po zmroku wskazują około 23-25 st.C. Jeżeli planujesz wyjazd na Dominikanę w listopadzie, z pewnością powinieneś zaopatrzyć się w lekkie, przewiewne rzeczy – grube kurtki i bluzy możesz co najwyżej zostawić na powrót do Polski. 

W kontekście tego, jaka jest pogoda na Dominikanie w listopadzie, wiele osób zastanawia się, czy ten miesiąc sprzyja morskim kąpielom. Temperatura wody morskiej na Dominikanie w listopadzie to około 28-29 st.C. “Nieco” cieplej niż w przypadku Bałtyku, prawda? 

 

Pogoda na Dominikanie w listopadzie. Czy często pada deszcz 

Jeżeli zastanawiasz się, jaka jest pogoda na Dominikanie w listopadzie, z pewnością zainteresuje Cię, czy deszcz może storpedować Twój wakacyjny wyjazd. Opady deszczu na Dominikanie w listopadzie są czymś całkiem powszechnym – w skali całego miesiąca występuje zazwyczaj około 10-15 dni deszczowych, a łączna suma opadów wynosi około 80-90 l/m2. Na Dominikanę zabierz więc nie tylko letnie ubrania, ale również kilka rzeczy przeciwdeszczowych.  

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz