Skipark Meander Oravice, ile kosztuje skipass w 2023 i 2024 roku. Cennik, jakie są trasy?  - BelSole

Skipark Meander Oravice, ile kosztuje skipass w 2023 i 2024 roku. Cennik, jakie są trasy? 

Ile kosztuje skipass w Skipark Meander Oravice? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele miłośników narciarstwa, którzy upodobali sobie szusowanie na słowackich stokach. Co prawda mamy dopiero wrzesień, jednak wiele osób nie może się już doczekać zbliżającego się wielkimi krokami sezonu zimowego. W naszym materiale sprawdzimy cennik skipassów w Skipark Meander Oravice w 2023 roku. Trasy w ośrodku – jakie są? Dowiecie się tego z naszego tekstu. Zapraszamy do lektury. 

Skipark Meander Oravice. Ceny skipass w 2023 roku

Zanim sprawdzimy, ile kosztuje skipass w Skipark Meander Oravice, warto przybliżyć kilka faktów o tym ośrodku. Skipark Meander Oravice położony jest w miejscowości Oravice u podnóża Tatr Zachodnich. Co ważne dla narciarzy z naszego kraju, miejsce to znajduje się tuż przy polsko-słowackiej granicy. Miejsce to cieszy się dużą popularnością przez cały rok – poza sezonem zimowym miejsce to słynie z licznych traktów turystycznych i ścieżek rowerowych. 

Pora przejść do najważniejszej części materiału. Jeśli zastanawiałeś się, ile kosztuje skipass do Skipark Meander Oravice w 2023 roku, to powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta – sprzedaż karnetów na sezon zimowy 2023/2024 roku jeszcze nie ruszyła, a oficjalne ceny poznamy dopiero, gdy zakup będzie możliwy. Pewnych wyobrażeń na temat tego, jaki może być cennik w Skipark Meander Oravice w sezonie 2023 roku, dostarczają informacje z zeszłego roku, które prezentują się następująco: 

Skipark Meander Oravice. Cena karnetu w sezonie niskim (od 13 marca) 

  • Bilet normalny (dla osób od 16 do 64 roku życia) – 35 euro 
  • Bilet ulgowy (dla osób poniżej 15 lat i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia) – 33 euro. 

Jeżeli również należysz do grona osób, które są ciekawe tego, ile kosztuje skipass w Skipark Meander Oravice, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie musisz przeszukiwać internetu w poszukiwaniu tych informacji! Wystarczy tylko, że będziesz obserwować ten artykuł – na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkich istotnych szczegółach, a gdy tylko poznamy cennik skipassów w Skipark Meander Oravice, natychmiast udostępnimy te informacje. Znajdziesz je w poniższej zakładce. 

Skipark Meander Oravice. Ile kosztuje skipass w 2023 roku? 

Czekamy na cennik.

Skipark Meander Oravice. Trasy w 2023 roku 

Z pewnością zastanawiasz się, jakie są trasy w Skipark Meander Oravice w 2023 roku. Ośrodek dysponuje łącznie 8 trasami, których całkowita długość wynosi około 12 kilometrów. Co ważne, są one dedykowane dla osób o różnych poziomie zaawansowania, dzięki czemu każdy narciarz, niezależnie od swoich umiejętności, znajdzie odpowiednią dla siebie trasę. Dodajmy jeszcze, że w Skipark Meander Oravice działają 3 wyciągi. 

W tym miejscu możesz zastanawiać się, kiedy jest otwarcie sezonu w Skipark Meander Oravice. Jak podaje serwis skiinfo, planowo ma to nastąpić w okresie świątecznym. Pamiętajmy jednak, że ta data jest lotna i w zależności od warunków, może ulec zmianie. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz