Sylwester w Turcji, jaka pogoda? 2022 / 2023, opinie, ceny, ile kosztuje Sylwester w Turcji?

Planujecie Sylwester w Turcji w 2022 i 2023, zastanawiacie się jednak ile kosztuje Sylwester w Turcji? Jakie są ceny? Jaka będzie pogoda na Sylwestra i Nowy Rok w Turcji? Oto przewodnik i opinie o Sylwestrze w Turcji.

 

Sylwester Turcja, jaka pogoda?

 

Oczywiście to zależy od regionu do jakiego się udacie, jednak założymy, że będzie to oczywiście wybrzeże. Oto najpopularniejsze destynacje w Turcji na Sylwestra: 

Antalya, pogoda w Sylwestra: 14 stopni Celsjusza powyżej zera w dzień, około 4 stopni Celsjusza w nocy – brak deszczu

Alanya, pogoda w Sylwestra: 15 Stopni Celsjusza w ciągu dnia i 10 stopni w nocy – może padać

Bodrum, pogoda w Sylwestra: 15 Stopni Celsjusza w ciągu dnia i 6 stopni w nocy – nie pada

Side,  pogoda w Sylwestra: 17 Stopni Celsjusza w ciągu dnia i 7 stopni w nocy – nie pada

Stambuł,   pogoda w Sylwestra: 10 Stopni Celsjusza w ciągu dnia i 3 stopni w nocy – może padać

 Jak widzicie jeśli chodzi o temperatury, mogą być zbliżone do siebie (prócz Stambułu). Oczywiście prognoza może się mylić – więc pamiętajcie by dokładnie sprawdzić przed wylotem.

 

Turcja Sylwester Opinie

 

Opinie na temat Sylwestra w Turcji są oczywiście zróżnicowane, jednak najczęstszym plusem wymienianym przez turystów jest zdecydowanie lepsza pogoda niż w Polsce. Warto też według wielu znaleźć hotel z podgrzewanym basenem oraz sprawdzić czy okoliczne atrakcje są pod koniec grudnia otwarte – sezon już jest dawno za nami. Niektórzy porównują też ofertę hoteli z tą ze środka sezonu, czasami hotele przycinają ilość atrakcji na miejscu. 

Wiele osób chwali cenę Sylwestra w Turcji, zobaczcie jak kształtują się ceny za wycieczkę do Turcji w Sylwestra.

 

Turcja Sylwester tradycje

 

W Turcji znajdziecie wiele ciekawych tradycji i atrakcji, znane są między innymi loteria noworoczna, nietypowe prezenty na nowy rok, czy odkręcanie wody w odpowiednim momencie. Więcej o tradycjach tureckich na Sylwestra przeczytacie tutaj.

 

Ile kosztuje Sylwester w Turcji?

 

Ceny potrafią się wahać od 3000 PLN do nawet powyżej 10000 PLN za osobę, więcej o tym ile kosztuje Sylwester w Turcji w 2022 i 2023.

 

Zobacz także:

Dodaj komentarz