Włochy, drogi płatne i darmowe. Mapa - BelSole

Włochy, drogi płatne i darmowe. Mapa

Zastanawiacie się gdzie są płatne i darmowe drogi we Włoszech, przydałaby się mapa? Oto wycinek openstreetmap z zaznaczonymi autostradami we Włoszech. Zawierają one także bezpłatne autostrady. Cennik autostrad znajdziecie tutaj.

 

Mapa autostrad we Włoszech

Na tej mapie z grubsza określiliśmy razem miejsca bezpłatne i płatne. Nie ma zaznaczonych tutaj krótkich odcinków, które zazwyczaj są darmowe. Prawie wszystkie główne miasta Włoch kontynentalnych połączone są siecią płatnych autostrad. Za darmo pojedziecie na południe od Salerno, aż do Mesyny. Darmową trasą jest także ta pomiędzy Katanią i Palermo. Więcej o cenach za autostrady we Włoszech znajdziecie tutaj. Jak widzicie autostrad jest bardzo dużo we Włoszech, bo ponad 3000 km.

drogi Włochy mapa

Zobacz także

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz