Zillertal, gdzie kupić piwo i alkohol. Sklepy monopolowe - BelSole

Zillertal, gdzie kupić piwo i alkohol. Sklepy monopolowe

Jeśli jedziecie na narty do Zillertal to zapewne po całym dniu jeżdżenia na nartach możecie mieć ochotę na odpoczynek, pytanie więc brzmi – gdzie w Zillertal kupić piwo, wino i alkohol? Czy są sklepy całodobowe i monopolowe w Zillertal i czy można kupić alkohol w niedzielę w Zillertal. Oto przewodnik po sklepach.

 

Gdzie kupić piwo i wino w Zillertal?

Jeśli macie ochotę na zimne piwko po ciężkim dniu na stoku w Zillertal, to mamy dla Was dobrą i złą wiadomość –  spokojnie kupicie piwo w Zillertal, jednak nie zawsze. Najlepszym miejscem oczywiście jest jakaś dobra restauracja, jednak jeśli szukacie piwa w sklepie w Zillertal wybierzcie jeden ze sklepów sieci SPAR, BRAUNEGGER lub MPREIS, sklepów tych sieci jest najwięcej w dolinie Zillertal. Oto adresy przykładowych sklepów:

MPREIS: Pankrazbergstraße 18, 6263 Fügen, Austria

MPREIS: Bahnhofstraße 4, 6263 Fügen, Austria

MPREIS: Kaltenbacher Landstraße 38, 6272 Kaltenbach, Austria

SPAR: Zillerweg 6, 6263 Fügen, Austria

SPAR: Lindenweg 29, 6263 Fügen, Austria

Braunegger: Kaltenbacher Landstraße 36, 6272 Kaltenbach, Austria (czynne do 24:00 w soboty)

Braunegger: Dorfstr. 11, 6273 Ried im Zillertal, Austria (czynne do 24:00 w soboty)

Niestety problemem jest to, że sklepy zazwyczaj czynne są od 7:30 do 19:00 lub maksymalnie 19:30 w piątek i prócz sieci Braunegger, które w soboty są czynne do 24:00 – do tego sklepy w Zillertal są nieczynne w niedzielę. Gdzie kupić więc piwo w niedzielę w Zillertal? 

 

Gdzie kupić piwo i wino w Zillertal w niedzielę?

Sklepy i sklepy monopolowe zamknięte? Na pytanie czy można kupić piwo w niedzielę w Zillertal odpowiemy, tak można! Opcje są dwie, jedna to tradycyjna restauracja a druga to po prostu stacja benzynowa. Wino i piwo możecie kupić na przykład na stacjach ENI:

ENI: Gewerbegebiet 6, 6275 Stumm, Austria

ENI: Kaltenbacher Landstraße 28, 6272 Kaltenbach, Austria

Niektóre ze sklepów ENI mają także własne winoteki na miejscu – nie ma więc tragedii z kupnem alkoholu w Zillertal także w niedzielę.

Możecie też spróbować, ale nie dajemy gwarancji na stacji OIL!

OIL!: An der B 169, 6271 Uderns, Austria

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz