Bliskość plaży i nieporządek w pokoju? Hotel Strofades na Zakynthos, opinie - BelSole

Bliskość plaży i nieporządek w pokoju? Hotel Strofades na Zakynthos, opinie

Zapraszamy Was na przegląd opinii gości o Hotelu Strofades na Zakynthos. Zobaczycie co goście pisali w internecie o tym hotelu (nie tylko na forum) oraz co się podobało i nie Polam goszczącym w Hotelu Strodafes na Zakynthos. Oto opinie!

 

Hotel Strofades opinie

 

Jakie są opinie o Hotelu Strofaeds na Zakynthos? Hotel Strofades jest świetnie położony, z dala od zgiełku i bezpośrednio przy plaży. Pokoje są przytulne i bardzo czyste, a pracownicy są przyjaźnie nastawieni i gotowi pomóc. Jedzenie jest urozmaicone i smaczne. Drinki w barze są mało imponujące, ale wycieczki w biurze Magic Tours są profesjonalne i przyjemne. Jeden z minusów to brak prowiantu w przypadku całodniowej wycieczki. Drugim minusem jest porządek w pokoju, który pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie jednak, jest to bardzo dobry hotel do którego goście z chęcią by wrócili

Więcej opinii o Hotelu Strofades w Tsilivi.

 

Hotel Strofades w Tsilivi

 

Hotel Strofades znajduje się w Grecji, w regionie Zakynthos, w mieście Tsilivi. Jest to hotel kategorii średniej. Położony jest ok. 50m od plaży, 500m od centrum Tsilivi, 150m od najbliższego sklepu, 500m od przystanku autobusowego, 5km od miasta Zakynthos oraz 8km od lotniska. W hotelu oferuje się liczne atrakcje, m.in. basen odkryty, animacje dla dorosłych oraz sporty wodne.

 

Ile kosztują wakacje w Strofades?

 

Za 7 dni wakacji w Strofades na Zakynthos należy zapłacić mniej więcej ok 2 674 PLN. Jak widać cena poniżej 3 000 PLN jest całkiem atrakcyjna jak za nieźle oceniany obiekt.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Strofades w Tsilivi.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/tsilivi/strofades-477790.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Strofades

 

Cena noclegu w Strofades na Zakynthos zachęcia do wakacji w tym Hotelu. Opinie na ogół są pozytywne, z lekkimi minusami. Oczywiście musicie wcześniej rozważyć czy minusy przedstawione przez gości są faktycznie dla Was ważne.


Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz