Głośny, ale dobrze oceniany hotel? Opinie Constantinos The Great Beach Protaras - BelSole

Głośny, ale dobrze oceniany hotel? Opinie Constantinos The Great Beach Protaras

Hotel Constantinos The Great Beach w Protaras to obiekt, który zdobył sobie renomę wśród swoich gości. Jego liczne pozytywne recenzje świadczą o wysokiej jakości świadczonych usług. W tej krótkiej publikacji chcielibyśmy przybliżyć opinie gości, które odzwierciedlają zarówno mocne strony, jak i potencjalne wady tego wyjątkowego hotelu. Dzięki temu będziesz miał lepsze pojęcie o tym, co sprawia, że Hotel Constantinos The Great Beach jest tak wyjątkowy i ceniony przez swoich gości.

 

Hotel Constantinos The Great Beach opinie

 

Jakie są opinie o Constantinos The Great Beach? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Protaras i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Zalety hotelu Constantinos The Great Beach to przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja blisko plaży, która zapewnia komfort wypoczynku. Pokoje są przestronne i wyposażone w duże, wygodne łóżka oraz panoramiczne okna lub balkon, co pozwala podziwiać piękny widok. Posiłki są urozmaicone, co zadowoli zarówno mięsożerców, wegetarian oraz miłośników deserów. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, co pozwala na wygodny wypoczynek.

Wady hotelu to czasem odbywające się tam imprezy weselne, które wiążą się z głośną muzyką do północy. Poza tym w okolicy hotelu znajdują się liczne sklepy i tawerny, które czasem mogą być zbyt głośne.

Więcej opinii o Hotelu Constantinos The Great Beach w Protaras.

Hotel Constantinos The Great Beach w Protaras

 

Hotel Constantinos The Great Beach to pięciogwiazdkowy obiekt położony w miejscowości Protaras, w południowo-wschodniej części Cypru. Hotel znajduje się tuż przy plaży, w centrum miasteczka i zaledwie 150m od przystanku autobusowego, a od lotniska oddalony jest o ok. 65km. Hotel oferuje szeroki wybór atrakcji, w tym basen kryty i odkryty, życie nocne, nurkowanie, fitness, animacje dla dorosłych, sporty wodne, windsurfing, rowery i tenis. Constantinos The Great Beach to idealny wybór dla osób szukających luksusowych wakacji na plaży.

 

Ile kosztują wakacje w Constantinos The Great Beach?

 

Ile wyniesie koszt pobytu w Hotelu Constantinos The Great Beach? Za tygodniowy wypoczynek zapłacisz jedynie 3500 PLN – co stanowi bardzo korzystną ofertę na obecne warunki na Cyprze.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Constantinos The Great Beach w Protaras.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/cypr/cypr-poludniowy/protaras/constantinos-the-great-beach-515424.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166Podsumowanie, opinie o Constantinos The Great Beach

 

Hotel Constantinos The Great Beach w Protaras to jeden z najbardziej pożądanych hoteli na Cyprze. Opinie gości jednoznacznie potwierdzają, że hotel ten ma wiele zalet, takich jak dobra lokalizacja, wysokiej jakości obsługa, a także świeżość i różnorodność oferowanych posiłków. Niemniej jednak niektórzy goście zgłaszają pewne niedogodności związane z wyposażeniem pokoi, co przekłada się na niższe oceny dla obiektu.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz