Czy Aerofłot będzie latać? Czy loty Aeroflotu będą odwoływane? - BelSole

Czy Aerofłot będzie latać? Czy loty Aeroflotu będą odwoływane?

Ponieważ w związku z atakiem Rosji na Ukrainę zachód postanowił wystosować pakiet sankcji wobec Rosji, zasadne wydaje się pytanie czy Aeroflot będzie latać, czy jest sens kupować bilet skoro loty Aeroflotu mogą być odwoływane?

Czy Aerofłot będzie zbanowany?

Sankcje na Rosję będą dość szerokie z zachodu po ataku na Ukrainę. Do tego część krajów wprowadza własne sankcje i niekoniecznie musi być tutaj jakakolwiek reguła. Tak na przykład zrobiła Wielka Brytania i wprowadziła ban i sankcje na linię Aeroflot 24.02.2022 u siebie, teraz żaden samolot tej sieci nie będzie mógł lądować na wyspach brytyjskich. Czy więc należy się spodziewać podobnych ruchów w reszcie Europy? Czy jest sens kupować bilet na samolot i połączenie Aeroflotu? Odpowiemy, dyplomatycznie – nie mamy zielonego pojęcia! Ale coś nam mówi, zważywszy na ostatnie ruchy w internecie i na świecie, że prędzej czy później linia ta zostanie zbanowana przez kraje europejskie – na 90% przez część. Czy warto więc kupować bilet na Aeroflot? My byśmy się wstrzymali i jeśli macie inne opcje, kupilibyśmy bilet innego operatora i firmy.  Jak wiecie sytuacja dość mocno jest dynamiczna, więc nie wszystko da się jeszcze ocenić – ale będziemy Was na bierząco informować czy Aeroflot będzie latać, czy będzie zbanowany i czy połączenia Aeroflotu będą odwoływane i anulowane.

Aktualizacja: Polska blokuje przestrzeń powietrzną dla samolotów linii rosyjskich od północy z 25 na 26.02.2022 

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz