Czy Pasterka w 2021 się odbędzie? Czy jest odwołana? - BelSole

Czy Pasterka w 2021 się odbędzie? Czy jest odwołana?

Dla polskich katolików, celebracja Pasterki jest bardzo ważna, dlatego wielu z nas zadaje sobie pytanie, czy pasterka w 2021 się odbędzie czy może będzie odwołana?

Pasterka znana jest nie tylko w Polsce, zapewne znacie też Pasterkę w Watykanie, jednak w obu przypadkach pandemia może pokrzyżować plany wiernym. Oczywiście nigdy nie ma pewności, że kolejna fala może zniszczyć plany wszystkich jeśli chodzi o tą popularną mszę. 

Już w 2020 roku ograniczenia wprowadzone przez rządy uniemożliwiały bądź komplikowały uczestnictwo w nabożeństwie. Wierni chcący celebrować przyjście na Świat Jezusa, nie powinni się raczej martwić – Pasterka raczej się odbędzie, nie będzie odwołana. Jeśli jednak macie inne informacje na temat tego czy będzie czy nie Pasterka w 2021 roku, dajcie nam koniecznie znać!

[Aktualizacja] Pilnie zobacz Czy Pasterka w Watykanie w 2021 się jednak odbędzie?

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz