Czy w Grecji są palmy? Czy palmy rosną w Grecji? - BelSole

Czy w Grecji są palmy? Czy palmy rosną w Grecji?

Wyjazd na wakacje to dla wielu osób szansa na poznanie czegoś zupełnie nowego. Jeśli nie interesuje nas kultura i sztuka to na wakacjach możemy podziwiać przyrodę. Wszystkich miłośników flory interesuje zapewne sprawa palm w Grecji. Czy w Grecji są palmy? Czy palmy rosną na greckich wyspach? Jak to z tymi palmami jest? Zobaczmy.

Jeśli planujecie wyjazd do Grecji to pewnie wiecie już czy Grecja to kraj i czy w Grecji są rekiny. Pozostaje więc jeszcze jedna ważna kwestia – czy są palmy. Śpieszymy z odpowiedzią, chociaż oko wprawnego obserwatora patrzące na zamieszczoną powyżej fotografie pewnie już zna odpowiedź!

Tak! Ciężko w to uwierzyć ale w Grecji rosną palmy! By zobaczyć palmy wcale nie trzeba jechać do Murzynów. Wystarczy pojechać do Greków. Gdzie są palmy w Grecji? Najsłynniejszy palmowy krajobraz zobaczyć można w pobliżu plaży Praveli na Krecie. Słynne są też palmy przy plaży Vai również na Krecie. Nie znaczy to oczywiście, że palmy są tylko na tej greckiej wyspie. Delikatnie zarysowane palmy możecie zobaczyć również na zdjęciu poniżej.

 

Palmy w Grecji spotkamy prawie wszędzie, chociaż nie wszędzie będzie ich dużo. Jeśli widzieliście jakieś fajne palmy to możecie wysłać nam na naszą skrzynkę kontaktową. Wspólnie możemy przygotować galerię najpiękniejszych palm w Grecji!

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz