Czy we Włoszech jest kanapka drwala? Czy można zjeść Burger Drwala? - BelSole

Czy we Włoszech jest kanapka drwala? Czy można zjeść Burger Drwala?

Polska oszalała na punkcie tej popularnej kanapki z sieci fastfoodów McDonald’s. Niektórzy idąc za ciosem, chcąc zjeść coś na wakacjach pytają, czy kanapkę drwala można zjeść we Włoszech, czy we Włoszech jest kanapka drwala? Odpowiemy!

W Polsce Burger Drwala pojawi się 24 listopada 2021 roku, oznacza to tyle, że już niedługo będziecie mogli spróbować swojej ulubionej kanapki. We Włoszech tak samo jak w innych krajach McDonald’s przygotowuje oferty lokalne dla danego regionu i kraju – czy jednak można kupić we Włoszech Burger Drwala? 

Niestety, we Włoszech nie ma Kanapki Drwala, są za to inne specjały sezonowe oraz całoroczne. Na przykład produkty z Parmigiano Reggiano, Serki Mozzarella czy popularne Panzerotti, pieczone pierożki z sosem pomidorowym i serem.

Jeśli chcecie zobaczyć ile kosztuje Burger Drwala w Polsce – zerknijcie tutaj.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz