Czy we Włoszech jest strajk na kolei? Kiedy jest strajk pociągów we Włoszech? ZNAMY DETALE

Włosi lubią strajkować, oj lubią. Często zdarza się im także strajkować na kolei, dlatego przygotowaliśmy dla Was informację czy we Włoszech jest strajk na kolei? Czy i kiedy jest strajk kolejarzy i pociągów we Włoszech i Rzymie? Czy pociągi jeżdżą normalnie we Włoszech? Zobaczcie!

Strajki kolejarzy we Włoszech? Kto by pomyślał! Zobaczcie czy aktualnie jest strajk na kolei.

 

Strajk pociągów we Włoszech

 

Otóż, spiszemy w tym artykule kiedy jest strajk na kolei we Włoszech i postaramy się Was na bieżąco informować kiedy takowy protest ma miejsce. Poniżej pierwszy z zarejestrowanych strajków we Włoszech na kolei od jakiego zaczynamy:

 

Jak informuje strona trenitalia.com dnia 9 września 2022 w piątek część pociągów może być opóźniona lub odwołana w godzinach od 9:00 do 17:00, dotknie to wielu pociągów we Włoszech – prawie każdej ze spółek, Trenitalia, Italo, Trenord i wielu innych. Teoretycznie opóźnienia powinny wystąpić od 9 do 17:00 ale z doświadczenia wiemy, że może się to przedłużyć. Na szczęście nie wszystkie pociągi będą uczestniczyć w strajku, zobaczcie listy spółek z gwarantowanymi pociągami podczas strajku we Włoszech na kolei.

Część z pociągów Italo jest nas liście tak zwanych gwarantowanych pociągów i nimi możecie pojechać, oto ich lista:

https://www.italotreno.it/~/media/Images/content/pdf/sciopero/2022/09-22/Lista%20treni%20garantiti_09_09_2022

Lista pociągów Trenitalia:

https://www.trenitalia.com/it/informazioni/treni_garantiti_incasodisciopero.html

Czego się należy spodziewać 9 września 2022 roku na kolei we Włoszech? Opóźnień i odwołanych połączeń! Sami mieliśmy to ‘szczęście’ podróżować w dniu strajku i opóźnienia były spore. Nie macie także gwarancji tego, że zdążycie na jakąś przesiadkę. Pamiętajcie by dobrze zaplanować podróż! 

2 grudnia we Włoszech ogłoszono strajk generalny, w tym może on zawierać komunikację miejską, międzymiejską czy kolejową

Tutaj podamy datę kolejnego strajku! 

Nie masz co robić i czekasz na pociąg we Włoszech? Zobacz także:

Dodaj komentarz