Dubaj jesienią? To strzał w dziesiątkę! Pogoda w Dubaju we wrześniu, październiku lub listopadzie! - BelSole

Dubaj jesienią? To strzał w dziesiątkę! Pogoda w Dubaju we wrześniu, październiku lub listopadzie!

Wybierasz się do Dubaju jesienią? Ten termin może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dubaj został wybrany najlepszy cel podróży wakacyjną przez większość najważniejszych magazynów podróżniczych na świecie. W lecie panują tam niesamowite upały (w granicach 50 stopni Celsjusza). Jaka jest pogoda w Dubaju we wrześniu, październiku i listopadzie? Jaka jest temperatura w Dubaju? Przeczytaj, dlaczego warto wybrać się do Dubaju jesienią!

 

Pogoda w Dubaju jesienią – najlepszy czas na odwiedziny 

 

Wrzesień w Dubaju jest tak gorący jak czerwiec w Polsce. Mimo wszystko jest o wiele chłodniej niż podczas tamtejszego lata. Dzienna temperatura waha się od 27 ° C w nocy do 38 ° C po południu. W połowie października temperatury zaczynają stopniowo spadać, ale dni nadal są gorące! (pod koniec października oscylują wokół 30 stopni Celsjusza). Późna jesień uznawana jest za najlepszy czas na odwiedziny Dubaju!

 

Dubaj jesienią – coraz mniej tłumów

 

Dubaj to jeden z najbardziej wymarzonych kierunków podróżników na całym świecie. Zjednoczone Emiraty Arabskie nieustannie inwestują też w rozwój i promocję miasta. W Dubaju odbywa się coraz więcej imprez i konferencji różnych branż. Miasto to jest centrum biznesowym, podróżniczym, a także kierunkiem popularnym wśród ludzi ceniących nietuzinkowe wakacje. Nurkowanie w klatce z rekinami? Nie ma problemu, takie atrakcje oferuje centrum handlowe w centrum Dubaju. Ta ogromna ilość możliwości sprawia, że w Dubaju jest coraz więcej turystów, zwłaszcza latem. Jesień to idealna pora na odwiedziny tego niezwykłego miejsca. Pogoda staje się znośna, a miejsca popularne wśród turystów stają się coraz mniej zatłoczone!

 

Dubaj jesienią to niższe ceny!

 

Zakupy w Dubaju
Zakupy w Dubaju

W Dubaju każdy znajdzie coś dla siebie. Od ekscytujących parków rozrywki po nowoczesną architekturę, to miasto oferuje jedne z najlepszych atrakcji turystycznych na świecie. W tym mieście można zrelaksować się na jednej z pięknych plaż, wybrać się na pustynne safari czy spróbować emirackich potraw. Zaplanowanie wizyty w Dubaju jesienią to dobry pomysł, aby skorzystać ze zniżek na loty, hotele i atrakcje. W Dubaju jesienią wciąż jest gorąco, ale jest coraz mniej ludzi!

 

Dubaj, pogoda we wrześniu

 

Dubaj we wrześniu

Wizyta w Dubaju we wrześniu to dobry pomysł, ponieważ jest to już czas poza sezonem, więc w okolicy jest mniej turystów. Nadal panują upały, ale powoli stają się bardziej znośne. Temperatura w ciągu dnia powinna utrzymywać w okolicach trzydziestu stopni Celsjusza (w lecie jest to nawet 50 stopni). We wrześniu w Dubaju zaczynają się także wyprzedaże. To świetny czas dla miłośników zakupów!

 

Dubaj, pogoda w październiku

 

Dubaj w pażdzierniku

Jaka jest pogoda w Dubaju w październiku? Dubaj to fantastyczne miasto do odwiedzenia o każdej porze roku, ale październik wyróżnia się jako popularny czas dla tych, którzy nie przepadają za zbyt wysokimi temperaturami, ale szukają słońca podczas polskiej jesieni. O tej porze roku temperatura oscyluje już poniżej 30 stopni Celsjusza, a morze dalej jest ciepłe i można w nim pływać. Temperatura wody nieznacznie spada w nocy, ale należy pamiętać, że pływanie w morzu w nocy jest zakazane przez prawo w Dubaju.

 

Dubaj, pogoda w listopadzie

 

Dubaj w Listopadzie

Czy w listopadzie w Dubaju jest ciepło? Wizyta w Dubaju to świetny wybór, jeśli kochasz nowoczesną architekturę, atrakcje przyrodnicze i drapacze chmur. W Dubaju znajduje się najwyższy budynek na świecie, Burj Khalifa, wraz z kilkoma innymi perełkami, takimi jak Palma Jumeirah, Dubai Desert, Garden Glow, Dubai Frame i nie tylko. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, czy podróżujesz w interesach, Dubaj jest idealnym miejscem na wakacje dla każdego. Listopad przez wielu uważany jest za najlepszy czas na odwiedziny tego miasta. ​Pogoda wówczas jest bardzo przyjemna do zwiedzania miasta. Dodatkowo w tym miesiącu w Dubaju jest wiele wydarzeń i festiwali, jak np. Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz