Zima w Dubaju. Pogoda w Dubaju w grudniu, styczniu i lutym. Czy będzie ciepło? - BelSole

Zima w Dubaju. Pogoda w Dubaju w grudniu, styczniu i lutym. Czy będzie ciepło?

Wybierasz się w grudniu do Dubaju? Zastanawiasz się, jaka będzie pogoda? To świetny wybór, bo okazuje się, że jest to jeden z najlepszych miesięcy w roku na odwiedzenie tego miasta! Dubaj to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kierunków wakacyjnych na świecie. To miasto ma wszystko; od najwyższego budynku na świecie, niesamowite parki wodne, piękne plaże czy drugie co do wielkości centrum handlowe na świecie. Zobacz, dlaczego warto pojechać do Dubaju właśnie zimą. Przeczytaj, dlaczego warto jechać do Dubaju w grudniu, styczniu lub lutym, jaka będzie pogoda w Dubaju w grudniu, styczniu i lutym oraz jakie będę temperatury.

 

Dubaj zimą – najlepsze temperatury do zwiedzania

 

Dubaj w zimie

Dubaj to miejsce, które wielu ludziom kojarzy się z ekstrawagancją i luksusem. Spektakularne widoku, luksusowe hotele, przygody na pustyni i w niesamowitych okolicznościach przyrody. Lato w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest naprawdę gorące. Średnie temperatury mogą utrzymywać się nawet w granicach 50 stopni Celsjusza. Dlatego, to właśnie zima jest najlepszym okresem na zwiedzanie miejsc poza zasięgiem klimatyzacji. Zima w Dubaju będzie ciepła, ze średnią temperaturą w granicach 20 stopni Celsjusza. Morze być może trochę chłodniejsze niż latem, ale dalej temperatura wody będzie oscylować w granicach 20 stopni.

 

Dubaj zimą – gwarancja słońca i brak deszczu

 

Dubaj zimą to świetny pomysł na naładowanie baterii słonecznych. Wyjazd w grudniu, styczniu lub lutym to gwarancja świetnej pogody. Kto nie marzy o wyrwaniu się na chwilę z zimowej, polskiej atmosfery? Wybierając Dubaj na miejsce wakacyjnego wyjazdu, mamy praktycznie gwarancję dobrej pogody. Szanse, że będzie to w pełni słoneczny wyjazd wynoszą 75 %. Średnia temperatura w grudniu, styczniu i lutym powinna utrzymywać się w granicach 20-25 stopni Celsjusza.

 

Zima Dubaju – czas najważniejszych wydarzeń

 

Dubaj kiedy leciec
Koledzy z Dubaju zapewne czytają belsole.pl

Dubaj zimą to magiczne miejsce. Pełen sezonowych imprez plenerowych oraz słońca. Mimo że Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo muzułmańskie, w Dubaju można doświadczyć prawdziwej atmosfery Świąt! Podobnie jak w innych krajach muzułmańskich, na przykład Turcji, celebruje się hucznie zakończenie starego roku. Ulice i sklepy są udekorowane lampkami. Poza tym, w Dubaju zimą odbywa się Dubai Sevens to czyli coroczny turnej rugby. W mieście odbywa się prawdziwa celebracja! W zimie miasto organizuje także Międzynarodowy Festiwal Filmowy oraz Festiwal Zakupów!

 

Dubaj w grudniu, pogoda

 

Dubaj w grudniu

Grudzień przez wielu uważany jest za najlepszy czas na odwiedzenie Dubaju. Temperatura spada do 25 stopni, woda dalej jest ciepła na tyle, że można w niej pływać (około 20 stopni Celsjusza), a w mieście odbywa się wiele wydarzeń i festiwali.  Drugiego grudnia Narodowe Emiraty Arabskie obchodzą swoje narodowe święto. Celebracje ciągną się przez cały miesiąc. Oznacza to tygodniowy karnawał, fajerwerki, udekorowane samochody oraz parady.

 

Dubaj, pogoda w styczniu

 

Dubaj w styczniu

Czy w styczniu w Dubaju jest ciepło? Średnia temperatura w styczniu to 24 stopnie Celsjusza. Mogą pojawić się przelotne opady, ale temperatury są bardzo przyjemne. To świetny czas, żeby nacieszyć się ogródkami kawiarnianymi z pięknym widokiem, które pustoszeją podczas upalnego lata.

 

Dubaj, pogoda w lutym i jazz

 

Dubaj w lutym

Luty może być chłodny w niektórych częściach świata, ale to najlepszy i najprzyjemniejszy czas na odwiedzenie Dubaju. Warunki pogodowe w lutym sprawiają, że jest to idealny czas dla turystów i mieszkańców, aby zwiedzać na piechotę to przepiękne miasto. Średnia temperatura to 23 stopnie Celsjusza. Luty postrzegany jest w Dubaju jako miesiąc muzyki. W tym czasie w mieście odbywa się kilka festiwali muzycznych między innymi Festiwal Jazzowy!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz