Ile kosztuje Harnaś z LodoHerbatą w Żabce? Jaka jest cena?

Utwór harnaś z Icetea zespołu Gawryle rozpalił rządze klientów, którzy teraz dostaną swój ulubiony napój w sieci sklepów Żabka. Wszyscy teraz zastanawiają się ile kosztuje Harnaś z Lodoherbatą? Jaka jest cena Harnasia z Icetea w Żabce? Zobaczcie!

Cena Harnasia z Lodoherbatą?

Jaka jest cena Harnasia z lodoherbatą w sklepach sieci Żabka?

Sprawa jest skomplikowana, bo o ile łatwo sobie policzyć ile kosztuje własnoręcznie zrobiony Harnaś z Icetea lub inaczej popularny Harnold. W sieci w tym u nas pojawiły się nawet przepisy na ten popularny drink. Sieć Żabka oraz producent Harnasia postanowili pójść za ciosem i wypuszczają podobno 13 kwietnia nowe piwo Harnaś z Lodoherbatą. Ile kosztuje harnaś z ice tea? Jeśli chodzi o cenę sprawa jest skomplikowana, ponieważ jeszcze jej nie znamy – ale jak tylko się dowiemy ile kosztuje Harnaś z Ice tea Damy Wam znać!

Składniki na Harnasia z lodo herbatą

Jeśli nie możecie doczekać się Harnasia z Lodoherbatą w Żabce, polecamy zrobić sobie własnego w domu! Oto przepis:

(składniki na 1 lub 2 drinki Harnaś z Ice Tea)

  • Harnaś w puszce 500 ml (zimny, lub ciepły jeśli jesteście koneserem ciepłego piwa) – Harnold z puchy jest niezbędny według autora!
  • Ice Tea cytrynowe lub brzoskwiniowe (ewentualnie zielona herbata) 500 ml – w zasadzie nie jest to ważne, jak sam autor słów twierdzi. Rodzaj lodo herbaty jest także dobrowolny, jak to twierdzi autor: ‘jeden ****”.

Dodaj komentarz