Ile kosztuje McDonald's we Włoszech? Ceny w 2024

Ile kosztuje McDonald’s we Włoszech? Ceny w 2024

Przyjeżdżając do Włoch wiele osób chce spróbować lokalnej kuchni różniącej się w zależności od odwiedzanego regionu. Są jednak momenty w których konieczne jest skorzystanie z McDonald’s. Wiele osób zastanawia się jakie są ceny w McDonald’s we Włoszech. Ile kosztuje kawa w McDonald’s we Włoszech? Ile kosztują kanapki? Sprawdzamy ceny w 2024 roku.

Włochy słyną z najlepszej kuchni na świecie ale czasami zdarzają się sytuacje, że w podróży trzeba skorzystać z restauracji szybkiej obsługi. Jakie są ceny w McDonald’s we Włoszech?

Najtańsza kanapka w McDonald’s w dostawie we Włoszech to Hamburger wyceniony na 1,60 EUR czyli około 6,90 zł. Droższy jest Cheeseburger za 2,40 EUR. Tyle samo kosztują śniadaniowe tosty. Podwójny Cheeseburger kosztuje w McDonald’s we Włoszech 4,50 EUR, tyle samo co podwójna kanapka Chicken BBQ.

Sześć sztuk McNuggets kosztuje we Włoszech 6,60 EUR. W dostawie w McDonald’s we Włoszech za Big Maca płacimy 7.90 EUR, tyle samo w McDonald’s we Włoszech kosztować będzie nas McChicken.

Nieco droższe są kanapki jak Crispy McBacon za 8 EUR, a także Gran Crispy McBacon, Spicy Gran Crispy McBacon czy Gran Spicy McBacon Chicken po 9,40 EUR i są to najdroższe pojedyncze kanapki w ofercie.

Ile kosztuje zestaw we Włoszech? Za Big Maca w zestawie z napojem i frytkami płacimy 11,50 EUR. Zestaw Happy Meal kosztuje 6,02 EUR. Małe frytki kosztują 3,20 EUR, małe marchewki kosztują 1,30 EUR i tyle samo kosztuje dostępny w McDonald’s we Włoszech kawałek sera Parmigiano Reggiano.

Kolejną ciekawostką co można zjeść w McDonald’s we Włoszech jest panzerotti z pomidorem i mozzarellą za 3,60 EUR.

Za McFlurry w McDonald’s we Włoszech płacimy 5,20 EUR, shake kosztuje 2,40 EUR. Croissant z nadzieniem pistacjowym kosztuje 1,40 EUR (około 6 złotych). Do tego kawa espresso, które w McDonald’s we Włoszech kosztuje 1 EUR czyli nieco ponad 4,30 zł. Ceny te są więc znacznie korzystniejsze niż w Polsce. Tiramisu czy kawałki serników w McDonald’s we Włoszech to koszt w dostawie wynoszący 3,60 EUR.

Podsumowanie: ile kosztuje McDonald’s we Włoszech? Za popularne kanapki takie jak Cheeseburger czy Big Mac w dostawie w przeliczeniu płacimy odpowiednio 2.40 i 7.90 EUR. Ceny w poszczególnych lokalach mogą się nieznacznie różnić od siebie, więc mogą być nieznacznie niższe lub (zwłaszcza na lotniskach na przykład w Bergamo) nieznacznie wyższe.

Polecamy również:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz