Ile kosztuje nurkowanie w Egipcie? Snorkeling, ceny w 2023 roku  - BelSole

Ile kosztuje nurkowanie w Egipcie? Snorkeling, ceny w 2023 roku 

Ile kosztuje nurkowanie w Egipcie? To pytanie z pewnością zainteresuje wielu turystów, którzy planują odwiedzić ten kraj. Morza otaczające Egipt słyną z barwnego i urozmaiconego ekosystemu, co gwarantuje niezwykłe doświadczenia wszystkim pływakom. W naszym materiale sprawdzimy zarówno cenę nurkowanie z butlą w Egipcie, jak i to, ile kosztuje snorkeling w Egipcie w 2023 roku. Zapraszamy do relacji. 

Nurkowanie z butlą w Egipcie. Ile kosztuje? 

Na początek zacznijmy od kwestii, która zainteresuje bardziej doświadczonych pływaków. Ile kosztuje nurkowanie z butlą w Egipcie? Kwota ta w większości przypadków prezentuje się następująco: 

  • 1 dzień nurkowy (czyli 2 nurkowania z łodzi) – to w zależności od organizatora, koszt 50-60 euro 
  • 2 dni nurkowe (4 nurkowania z łodzi) – to koszt w granicach 100-120 euro 
  • 3 dni nurkowe (6 nurkowań z łodzi) – kosztuje około 160-180 euro 

W kontekście tego, ile kosztuje nurkowanie z butlą w Egipcie, należy też pamiętać, że wiele miejscowych oferuje możliwość przeprowadzenia kursu nurkowania. Jego cena w Egipcie może, w zależności od wybranego wariantu, wynosić od 200 do nawet 1000 euro. 

 

Snorkeling w Egipcie. Ceny w 2023 roku 

Na koniec sprawdźmy jeszcze, ile kosztuje snorkeling w Egipcie. Popularne nurkowanie z rurką jest bardzo powszechną atrakcją w Egipcie, a jego realizacja ma miejsce podczas powszechnych w kraju Faraonów rejsów turystycznych. Ogromna część tego typu atrakcji gwarantuje turystom przerwy w trakcie rejsu, by Ci mogli skorzystać z nurkowania. 

To, ile kosztuje snorkeling w Egipcie zależy od wielu czynników, takich jak to, skąd startują wycieczki, jaki jest punkt docelowy rejsu oraz jakie dodatkowe atrakcje dla turystów są wliczone w cenę (np. poczęstunek, animacje). 

Ceny Snorkelingu w Egipcie zaczynają się nawet od 50-60 złotych. Rejs w bardziej atrakcyjne dla nurków, w którym jest szansa na pływania wśród popularnych zwierząt, takich jak delfiny czy żółwie, może kosztować nawet 200 złotych w górę. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz