Ile kosztuje rejs Wełtawą w Pradze. Rejs na rzece w Pradze, ceny w 2023 roku - BelSole

Ile kosztuje rejs Wełtawą w Pradze. Rejs na rzece w Pradze, ceny w 2023 roku

Wizyta w Pradze to dla wielu turystów niezapomniane doświadczenie. To czeskie miasto gwarantuje wspaniałe widoki, a wyjątkowy klimat zapewnia ich podziwianie z pozycji statku wycieczkowego. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, ile kosztuje rejs Wełtawą w Pradze. Nasz materiał to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić to magiczne miejsce. Zapraszamy do lektury, z której dowiecie się, jakie są ceny rejsu na rzece w Pradze w 2023 roku. 

Rejs Wełtawą w Pradze. Ile kosztuje? 

W kontekście rozważań na temat tego, jakie są ceny rejsu na rzece w Pradze w 2023 roku, należy pamiętać, że ta atrakcja w stolicy Czech cieszy się sporą popularnością, dlatego istnieje wiele firm, które dostarczają tę formę rozrywki. To, ile kosztuje rejs Wełtawą w Pradze, zależy od kilku czynników, wśród których najważniejszą rolę odgrywają czas rejsu, standard statku wycieczkowego oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak dostęp do przekąsek.

Ceny rejsu na rzece w Pradze w 2023 roku zaczynają się od około 62-65 złotych. W tej cenie możemy wykupić godzinny rejs, w trakcie którego turyści będą mogli zobaczyć najważniejsze zabytki starego miasta. Większość przewoźników w tej cenie zapewnia dostęp do audiobooku w języku angielskim. 

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje rejs Wełtawą w Pradzę, w przypadku, gdy wycieczka trwa około dwóch godzin, to cena takiej atrakcji zaczyna się od około 105 złotych. Więcej zapłacimy za rejs na rzece w Pradze w sytuacji, gdy w cenie wycieczki zostaniemy poczęstowani posiłkiem. Rejs z kolacją w formie bufetu to koszt rozpoczynający się od 195 złotych, a dwugodzinna wycieczka z lunchem to cena około 185 złotych. 

Bardziej ekskluzywne rejsy Wełtawą w Pradze kosztują około 300 złotych. W tej cenie możemy liczyć na trzygodzinną wycieczkę z kolacją  wliczoną w koszt rejsu. Rozmawiając o cenach rejsu na rzece w Pradze w 2023 roku, należy też pamiętać, że wiele firm turystycznych oferuje wycieczki łączone, których część odbywa się statkiem, a część autokarem. Koszt 6-godzinnej wycieczki na tych zasadach oscyluje w granicach 330-400 złotych.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz