Ile kosztuje wstęp do Luwru? Cennik 2024, bilety do Louvre. Podwyżki - BelSole

Ile kosztuje wstęp do Luwru? Cennik 2024, bilety do Louvre. Podwyżki

Zapraszamy Was na przegląd cen biletów do Luwru w 2024 roku. w tym artykule dowiecie się ile kosztuje wstęp do Luwru w 2024 roku, gdzie kupić bilety do Luwru i jaki jest cennik do tego niezwykłego francuskiego Muzeum. Zapraszamy!

W tym artykule dowiecie się i zobaczycie:

  • Cennik biletów do Luwru w 2024 roku
  • Gdzie kupić bilety do Luwru?

Louvre, cennik biletów 2024

Gdy planujesz podróż do serca Paryża, prawdopodobnie już myślisz o odwiedzeniu jednego z najbardziej znamienitych muzeów na świecie – Luwru. Ale z pewnością rodzi się pytanie – ile kosztuje wstęp do Luwru? Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i przedstawimy Ci cennik na 2024 rok.

Należy pamiętać, że ceny są podane w euro, a Luwr ma różne stawki wstępu w zależności od wieku i statusu poszczególnych osób.

Cennik Biletów do Luwru 2024

– Bilet normalny: 22 EUR,
– Bilet ulgowy dla osób poniżej 18 roku życia: 0 EUR,
– Bilet dla osób od 18 do 25 roku życia (obywatele UE): 0 EUR.

Tak, dobrze widzisz! Jeśli jesteś młodszy niż 25 lat, możesz cieszyć się dziełami sztuki znanym na całym świecie bez wydawania ani centa. Luwr jest otwarty dla każdego, kto ma mniej niż 18 lat, niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś obywatelem krajów Unii Europejskiej i masz pomiędzy 18 a 25 rokiem życia, również masz prawo do darmowego wstępu.

Ceny w porównaniu z rokiem wcześniej podrożały z 17 EUR do 22 EUR od stycznia 2024 roku.

Gdzie kupić bilety do Luwru?

gdzie kupić bilety do Luwru
Oficjalna strona Muzeum Louvre

Gdzie można kupić bilety do Louvre w 2024 roku? Zachęcamy do zaplanowania swojej podróży do Luwru z wyprzedzeniem, aby cieszyć się w pełni swoim doświadczeniem muzealnym. Bilety oczywiście można kupić na oficjalnej stronie Muzeum czyli na https://www.louvre.fr/en.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz