Zamek Świętego Anioła, cennik w 2024. Ile kosztuje wstęp i bilet? - BelSole

Zamek Świętego Anioła, cennik w 2024. Ile kosztuje wstęp i bilet?

Zamek Świętego Anioła to jedna z najlepszych atrakcji Rzymu. W tym artykule dowiecie się ile kosztuje wstęp do Zamku Świętego Anioła w Rzymie w 2024 roku. Przedstawimy Wam nieskomplikowany cennik biletów oraz powiemy Wam gdzie zakupić bilet do Muzeum Zamku Świętego Anioła. Zapraszamy!

W tym artykule przedstawimy Wam:

  • Cennik biletów do Muzeum Zamku Świętego Anioła w Rzymie
  • Darmowe bilety do Zamku Świętego Anioła
  • Gdzie kupić bilet do Zamku Świętego Anioła?

Hej, Włochy… Tyle do odkrycia, tyle do zobaczenia! Jeśl planujesz swoje podróż na rok 2024, na pewno powinieneś uwzględnić w swoim planie Zamek Świętego Anioła w Rzymie, który bardzo długo był zamknięty dla zwiedzających – zmieniło się to jednak! Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje wstęp do Zamku Świętego Anioła i jakie są ceny biletów na 2024 rok, trafiłeś we właściwe miejsce.

Cennik biletów do Muzeum Zamku Świętego Anioła w Rzymie

Wielbiciele zwiedzania i atrakcji Rzymu na pewno nie będą rozczarowani. Bilet normalny na wstęp do Zamku Świętego Anioła to wydatek 14 EUR – pamiętajcie, że cena biletu zawiera w sobie 13 EUR za właściwą cenę biletu oraz 1 EUR za rezerwację wstępu wcześniej.

Ale co jeśli jesteś rodzicem podróżującym z dziećmi (poniżej 18 rż) lub młodym obywatelem UE? Wtedy jest jeszcze lepiej! Bilet ulgowy dla dzieci kosztuje tylko 1 EUR, dając dostęp do bogatego dziedzictwa historycznego i kulturalnego za symboliczną opłatą. Znów w cenie zawarta jest opłata rezerwacyjna w postaci 1 EUR.

Jeżeli masz od 18 do 25 lat i jesteś obywatelem UE, bilet ulgowy wynosi 3 EUR. Właściwie 3 EUR + 1 EUR za rezerwację.

Podsumowując, koszty wejścia do Zamku Świętego Anioła w 2024 roku to całkowicie 14 EUR za bilet normalny, 1 EUR za bilet dla dzieciaków poniżej 18 rż i 3 EUR dla młodych obywateli UE w wieku od 18 do 25 lat.

Więc, jeśli planujesz wizytę w 2024 roku i zastanawiasz się „Ile kosztuje bilet do Zamku Świętego Anioła”, już masz odpowiedź. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć planowanie swojej włoskiej przygody i cieszyć się niezapomnianymi chwilami za przystępną cenę.

Włoska kultura, sztuka i historia czekają na Ciebie! Wybierając Zamek Świętego Anioła, zdecydowanie nie pożałujesz. Zaplanuj swoją wizytę już teraz! Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy zobaczcie 12 tanie i darmowe atrakcje w Rzymie i okolicy, budżetowe i tanie zwiedzanie Rzymu.

 

Darmowe bilety do Zamku Świętego Anioła

Zamek Świętego Anioła i darmowy wstęp? Za darmo do Zamku Świętego Anioła wejdziecie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Jednak pamiętajcie, że wejściówki w te wybrane dni schodzą jak ciepłe bułeczki.

 

Gdzie kupić bilet do Zamku Świętego Anioła?

Gdzie kupić bilet do Zamku Świętego Anioła w Rzymie? Możecie to zrobić online na polecanej przez oficjalną stronę https://www.gebart.it/musei/museo-nazionale-di-castel-santangelo/. Możecie kupić je też na parterze w kasie biletowej za cenę pomniejszoną o opłatę rezerwacyjną czyli za 13 EUR i 1 EUR.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz