Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres? Wypożyczalnia samochodów w Durres - najważniejsze informacje  - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres? Wypożyczalnia samochodów w Durres – najważniejsze informacje 

Durres to drugie co do wielkości miasto Albanii, a przy okazji jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji turystycznych w tym kraju. W okolicy tej miejscowości znajduje się wiele pięknych adriatyckich plaż, które aż proszą się o odwiedziny. Bez wątpienia najłatwiej dotrzeć do nich samochodem. W tym artykule odpowiemy na pytanie, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres, a także podpowiemy, jak znaleźć auto idealne do zwiedzania okolicy.  

 

Wypożyczalnia samochodów w Durres – co warto wiedzieć

 

“Wypożyczalnia samochodów w Durres” – pod tym hasłem można znaleźć wiele ofert wynajmu samochodu w tym albańskim mieście. Na terenie miasta działa kilka wypożyczalni samochodów, a pojazdy są najczęściej odbierane przez turystów z Terminali i Trageteve Durres, a więc jednego z tutejszych dworców autobusowych.

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres, pochylmy się nad kilkoma kwestiami. Przede wszystkim, warto pamiętać, że większość wypożyczalni samochodów w Durres oprócz ustalonej ceny za wynajem, pobiera również kaucję, która po oddaniu samochodu i weryfikacji jego stanu technicznego wraca do klienta. Należy też  dodać,, że wypożyczalnie samochodów w Durres mogą pobierać dodatkowe opłaty od osób, które nie ukończyły 25-go roku życia, a także seniorów. Istotną kwestią jest również wyposażenie samochodu – nawigacja GPS czy fotelik dla dziecka nie są dostępne w standardzie, a za ich wypożyczenie trzeba dodatkowo zapłacić. 

 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres? 

 

To, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres zależy między innymi od klasy i wielkości pojazdu, a także okresu, w którym planujemy nasz wyjazd. Rozważmy to na konkretnych przypadkach. 

Zacznijmy od kwestii, ile kosztuje wypożyczenia samochodu w Durres poza sezonem, np. w marcu. Ceny za tydzień zaczynają się od 470 złotych w przypadku mniejszych samochodów czteroosobowych (około 67 złotych za dzień). Więcej zapłacimy za suvy (minimum 650 złotych tygodniowo) i minivany (od 1400 złotych tygodniowo).

Spójrzmy teraz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres w szczycie sezony. Ceny są kilkukrotnie większe. Tygodniowe wypożyczenie najtańszego miejskiego smarta to koszt około 1700 złotych, suvy kosztują ponad 2200 zł, a minivany – nie mniej niż 4400 zł. Warto pamiętać, że w wielu przypadkach do wspomnianych kwot należy dodać ubezpieczenie kosztujące kilkaset zł ubezpieczenia. 

Skoro już wiesz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Durres, nie pozostaje nic innego niż wybór właściwego dla Ciebie auta. A w tym pomogą sprawdzone porównywarki cen, które wyszukają dostępne możliwości w terminie Twojego wyjazdu. Z własnego doświadczenia polecamy tę, którą znajdziesz tutaj.

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz