Ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora? Wypożyczalnie samochodów Vlora - najważniejsze informacje - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora? Wypożyczalnie samochodów Vlora – najważniejsze informacje

Vlora to jedna z nieodkrytych perełek Adriatyku. Miejscowość ta to jedna z turystycznych wizytówek Albanii, nic więc dziwnego, że cieszy się ona popularnością wśród zagranicznych odwiedzających, którzy często chcą również zwiedzić okolicę tego urokliwego miasta. Wielu z nich zadaje sobie pytanie – ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora? W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat wypożyczalni samochodów we Vlora. 

 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora?

 

Na początek spróbujmy odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora. Rozstrzał cenowy w tym wypadku jest całkiem spory. Wypożyczalnie samochodów we Vlora dysponują bowiem bogatą flotą pojazdów o różnorodnym standardzie.. Spore różnice są również zauważalne w przypadku wynajmu pojazdu w sezonie letnim i w okresie poza szczytem turystycznym. Aby rozwiązać kwestie tego, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora, przyjrzyjmy się cenom w marcu i lipcu. 

Zacznijmy od marca. Jeżeli zastanawiałeś się, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora poza sezonem letnim, już śpieszymy z odpowiedzią. Tygodniowy koszt wynajmu zaczyna się od kwoty 3200 złotych (około 457 złotych dziennie). W przypadku większych samochodów, takich jak suvy i minivany ceny są jeszcze wyższe i sięgają  około przedziału 3800- 4500 złotych tygodniowo. 

Sprawdźmy teraz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora w środku sezonu letniego, a konkretnie w lipcu. Turystyczna prawidłowość jednoznacznie wskazuje, że im bliżej wakacji, tym ceny rezerwacji samochodów wyższe, jeżeli jednak już teraz znasz termin swojego wyjazdu, możesz zapłacić za wynajem pojazdu cenę porównywalną do tej w marcu. W tym momencie wypożyczenie najtańszych samochodów we Vlorze na lipiec 2023 kosztuje około 2800 złotych miesięcznie (czyli około 400 złotych dziennie). 

Droższe i większe pojazdy to obecnie koszt około 3500- 4400 tysięcy złotych tygodniowo. Warto jednak pamiętać, że kwoty te obejmują pojazdy bez dodatkowego ubezpieczenia na wypadek uszkodzeń lub kradzieży – chcąc zabezpieczyć samochód przed tą ewentualnością, zazwyczaj należy dopłacić kilkaset złotych. 

 

Wypożyczalnia samochodów we Vlora – co musisz wiedzieć 

 

Skoro już wiesz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Vlora, możemy krótko omówić kilka dodatkowych kwestii. Po pierwsze, warto pamiętać, że wyposażenie samochodów z wypożyczalni we Vlora jest dość ograniczone, a jeżeli potrzebujesz na przykład fotelika dla dzieci, będziesz musiał dopłacić kilkaset złotych. Spora część wypożyczalni wymaga również wpłacenia zwrotnej kaucji, 

Szukając odpowiedniego pojazdu, warto sprawdzić strony z porównywarkami cen, które zestawią dla Ciebie pojazdy z wszystkich wypożyczalni samochodów we Vlora. Jedną  z najlepszych znajdziesz tutaj.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz