Ile trwa lot z Polski do Meksyku? Ile leci się do Meksyku? Długość lotu - BelSole

Ile trwa lot z Polski do Meksyku? Ile leci się do Meksyku? Długość lotu

Wielu czytelników wybierających się do Meksyku zastanawia się jak długo trwa lot z Polski do Meksyku. Jak długo leci się z Polski do Meksyku? Czy są loty bezpośrednie z Polski do Meksyku?


Na chwile obecną, loty bezpośrednie z Polski do Meksyku oferują tylko linie czarterowe, wożące turystów na wakacje. Latają one z takich miast jak Warszawa, Katowice i Poznań.

W przypadku lotu z Polski do Meksyku mamy do przelecenia około 10 000 kilometrów. Oznacza to, że udając się w Polski do Meksyku, w powietrzu spędzimy mniej więcej 9 godzin i 30 minut. Jak widać nie jest to krótka podróż, ale absolutnie zapewniamy Was, że warto. Należy pamiętać, że ze względu na zmianę strefy czasowej, po wylądowaniu w Meksyku godzina będzie o 7 godzin wcześniejsza niż w Polsce.

Przy okazji podróży samolotem z Polski do Meksyku należy pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie stawić się na lotnisku, celem dokonania odprawy oraz nadania bagażu. Na ten proces polecamy wygospodarować minimum dwie godziny.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz