Jak kupić bilety na Mundial w Katarze 2022? Gdzie kupić bilety na Mistrzostwa Świata? - BelSole

Jak kupić bilety na Mundial w Katarze 2022? Gdzie kupić bilety na Mistrzostwa Świata?

Mistrzostwa co raz bliżej, jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na Mistrzostwa Świata, to już pora! Jednak możecie się zastanawiać gdzie kupić bilety na Mundial 2022 w Katarze? Jak kupić wejściówki na Mistrzostwa Świata w Katarze? Odpowiadamy w raz z poradnikiem jak i gdzie kupić bilety na Mundial w Katarze.

 

Gdzie kupić bilety na mecze Polaków?

 

Nowe technologie idą z pomocą jeśli chodzi o zakup biletów na Mundial 2022 w Katarze. Bilety na mecze Polaków i nie tylko można kupić w pełni online na stronach organizatorów. Jak kupić bilety na Katar na stronie FIFY? Odpowiadamy, przed Wami krótki poradnik krok po kroku:

1. Gdzie kupić bilety na Mundial 2022? Na stronie https://www.fifa.com/tickets

Wchodzimy na stronę https://www.fifa.com/tickets gdzie przywita nas taki ekran:

gdzie kupić bilety na Mundial

 

Jak kupić bilety na mecze Polaków?

 

Zacznijmy więc poradnik jak kupić bilety na stronie fifa.com. Na początek klikamy w Apply for tickets now!

kupno biletów na mundial

Tutaj musimy wybrać opcję dla International fans: Apply for tickets Now pozwoli to na zakup biletu dla Polaków w Katarze

zakup biletów na MŚ

Tutaj musimy wpisać kod z obrazka, który Wam wyskoczy – pamiętajcie, przepiszcie swój kod, nie kod z naszego obrazka! Kliknijcie SUBMIT

jak kupić bilety na Mundial

Teraz musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać w kolejce, aż zostaniecie wpuszczeni na portal. Może to potrwać nawet parędziesiąt minut.

Po przejściu kolejki, Waszym oczom pokaże się informacja, że musicie założyć konto na stronie FIFA by móc korzystać z usługi kupna biletów na MŚ w Katarze w 2022:

Tworzymy konto, wypełniamy, aż 5 kroków z danymi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na ostatnim kroku, wizard poprosi nas o kod z maila który podaliśmy – musi więc być to prawdziwy email!

Kiedy stworzycie konto, będziecie mogli wejść do formularza aplikacyjnego gdzie można kupić bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, co prawda nie kupić jeszcze co o nie zawnioskować.

Naszym oczom ukazuje się duży formularz, gdzie musicie wypełnić dane oraz wybrać zespół, któremu kibicujecie. Do wyboru jeśli chodzi o bilety macie bilety na konkretne mecze, na wszystkie mecze na danym stadionie (wszystkie 4) i ewentualnie bilety na mecze Twojego zespołu, czyli na przykład Polsce, jeśli dojdzie do dalszych etapów. Wygląda to tak:

Wybór konkretnego meczu:

Wybór meczu dla przykładu Polski, jeśli awansuje – możecie wtedy wybrać bilet nawet na finał MŚ w Katarze w 2022

jak kupić bilety na MŚ

Jak widzicie, należy wybrać odpowiedni mecz i go zaakceptować, możecie wybrać wiele biletów i je łączyć w jedno zamówienie. Jeśli wybierzecie bilet, będziecie musieli wybrać ilość biletów, kategorię i osobę w formularzu. W opcjach jest także zgoda na inną kategorię, jeśli ta nie będzie dostępna. Kategorię definiują w jakim miejscu na stadionie będziesz, teoretycznie Kategoria 1 jest najlepsza, 3 trochę gorsza 😉

kupno biletu na mundial gdzie

Na koniec zostaje zaakceptować wybrany bilet i przejść na dole ekranu do guziku Submit

Na koniec zostaniecie informacje, że wszystko się udało:

gdzie kupić bilety na Mistrzostwa Świata

Jak widzicie, złożenie formularza o kupno biletu na MŚ w Katarze w 2022 na mecze Polaków było banalnie proste. Jeśli chcecie wiedzieć ile kosztują bilety na mecze w Katarze warto zapoznać się z poradnikiem: Ile kosztują bilety na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz