Jaka jest temperatura wody na Fuerteventurze w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła? - BelSole

Jaka jest temperatura wody na Fuerteventurze w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła?

Lecicie na urlop i chcecie wiedzieć czy na Fuerteventurze woda jest ciepła? Jaką temperaturę wody można doświadczyć w lipcu i sierpniu na Fuerteventurze? Jaka jest aktualna temperatura wody w lecie?

Nikt na urlopie nie lubi zbyt zimnej wody, jakie są aktualne temperatury wody na Fuerteventurze? To czy woda jest wystarczająco ciepła na kąpiel, sprawdzicie w naszym przewodniku.

 

Czy woda na Fuerteventurze w lipcu jest ciepła?

 

Wyspy Kanaryjskie są fantastycznym kierunkiem dla poszukiwaczy słońca oraz cudownych plaż i sportów wodnych. Jest to specyficzny kierunek, gdyż temperatura powietrza i wody przez cały rok jest bardzo do siebie podobna. W lipcu, temperatura wody wynosi średnio 21 stopni Celsjusza, ale niestety liczyć możemy na maksymalnie 23°C. Jest to wystarczająco przyjemnie na krótką kąpiel, na jednej z wielu plaż na wyspie.

 

Czy woda na Fuerteventurze w sierpniu jest ciepła?

 

W sierpniu, temperatura wody na Fuerteventurze wzrasta i maksymalnie dochodzi do 24°C. Nie jest to duża różnica względem poprzedniego miesiąca, natomiast amplituda może wynieść ok 2°C na plus oraz minus. Jest to idealna temperatura wody na rozmaite sporty wodne oraz pływanie. Warto wiedzieć, że nie jest to tak ciepła woda jak nad Morzem Śródziemnym, lecz zapewnia równie wspaniałe wrażenia, dlatego zobaczcie też jakie atrakcje na Fuerteventurze wybrać .  Czym się kierować w swoim wyborze?

Zobacz także:

ZOBACZ TAKŻE

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz