Jaka jest temperatura wody na Gran Canarii w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła? - BelSole

Jaka jest temperatura wody na Gran Canarii w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła?

Wakacje już zarezerwowane i pewnie zastanawiacie się czy woda na Gran Canarii w lipcu i sierpniu jest ciepła? Jaką temperaturę wody  możemy spotkać na wybrzeżu na Gran Canarii w lipcu i sierpniu? Jaka jest aktualna temperatura wody w tych miesiącach na Gran Canarii?

Zapraszamy, dowiecie się czy można się już kąpać w lipcu i sierpniu na Gran Canarii. Przecież lecąc na wakacje trzeba być pewnym, że woda na plaży będzie wystarczająco ciepła.

Jak to jest na Gran Canarii, czy na tych popularnych plażach woda jest ciepła?

 

Czy woda na Gran Canarii w lipcu jest ciepła?

 

Lipiec to bardzo popularny miesiąc na Gran Canarii.  Zatłoczone plaże i porozkładane leżaki, ponieważ woda ma już 23 stopnie, czyli sporo, biorąc pod uwagę, że w styczniu było to tylko 20 stopni. Oczywiście to nie jest tak, że wszędzie temperatura będzie taka sama. Mnóstwo będzie też zależeć od tego czy było sporo opadów i silne wiatry. Amplituda może tutaj wynieść około 1 stopień Celsjusza na plus i minus.

 

Czy woda na Gran Canarii w sierpniu jest ciepła?

 

Sierpień nie jest to najcieplejszy miesiąc, jeśli chodzi o temperaturę wody na Gran Canarii. Jako, że jest to ocean, to nie nagrzewa się on tak szybko jak morze i najwyższą temperaturę będzie miał dopiero, gdy minie najbardziej gorący miesiąc na wyspie. Jeśli lubicie, aby woda była możliwie najprzyjemniejsza do kąpieli, to zalecamy podróż właśnie we wrześniu kiedy zdąży się ona już bardziej nagrzać.

Chcecie się dowiedzieć co warto zobaczyć na Gran Canarii?

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz