Jarmark bożonarodzeniowy w Nottingham w 2022. Kiedy jest? Czy jest odwołany? - BelSole

Jarmark bożonarodzeniowy w Nottingham w 2022. Kiedy jest? Czy jest odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nottingham to świetny pomysł na podróż w poszukiwaniu prawdziwe magicznej atmosfery Świąt. Kiedy będzie Jarmark Świąteczny w Nottingham? Czy się odbędzie, czy może jest odwołany? Jeśli interesują Was daty Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nottingham w 2022, zapraszamy do lektury!

Jarmark Bożonarodzeniowy Nottingham, daty — kiedy się odbywa?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nottingham nazywany jest przez lokalnych mieszkańców Nottingham Winter Wonderland. Jest to jedno z najpopularniejszych zimowych wydarzeń w regionie i większość ludzi już nie może się go doczekać.
Nottingham’s Winter Wonderland to tradycyjny targ w stylu niemieckim ze wszystkimi wspaniałymi świątecznymi potrawami, grzanym winem, ręcznie robionymi prezentami i dekoracjami.

W 2022 r. Jarmarki Bożonarodzeniowe w Nottingham odbędą się w dwóch lokalizacjach, na Starym Rynku oraz nowym rynku na Trinity Square. Jarmark Bożonarodzeniowy Winter Wonderland znajduje się na Starym Rynku w centrum Nottingham. To tutaj znajdziesz odświętnie udekorowane bożonarodzeniowe stragany z wyrobami rzemieślniczymi, tradycyjnymi bożonarodzeniowymi przekąskami, takimi jak kiełbaski i gorące napoje, w tym grzane wino i gorącą czekoladę.

Jarmark Świąteczny w Nottingham w 2022 roku odbędzie się między 14 listopada a 31 grudnia 2022 roku.

Godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nottingham

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nottingham będzie otwarty codziennie od 11 rano do 17:30 popołudniu. W weekendy stragany otwierają się o 10 rano. Bary zamykają się codziennie o 11 w nocy.

Czy  Jarmark Bożonarodzeniowy w Nottingham jest odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w 2022 roku w Nottingham odbędzie się bez przeszkód. Zapraszamy także na dwa kolejne jarmarki w okolicy czyli na Jarmark Bożonarodzeniowy w Birmingham i Kiermasz w Manchesterze

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nottingham, gdzie zaparkować?

Ze względu na ogromną liczbę odwiedzających Jarmark Świąteczny w Nottingham każdego roku, zaleca się korzystanie z transportu publicznego. Jeśli mimo wszystko masz zamiar przyjechać samochodem, najbliższy parking znajduje się na ulicy Upper Parliament Street oraz na parkingu Lace Market Council (ulica Pilcher Gate, Nottingham NG1 1QE).

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz