Muzeum Vasa, Ile kosztuje bilet? Ceny i cennik 2023 - BelSole

Muzeum Vasa, Ile kosztuje bilet? Ceny i cennik 2023

Muzeum Vasa to jedno z najpopularniejszych miejsc w Szwecji i jedna z najlepszych atrakcji Szwecji. Ile jednak kosztuje bilet do Muzeum Vasa? Jeśli się wybieracie do tego ciekawego Muzeum przygotowaliśmy dla Was cennik biletów do Muzeum Vasa oraz opisaliśmy ceny biletów w 2021. Bilety do Muzeum Vasa czy Bilety do Muzeum Wazy? Oczywiście Vasa! 🙂 

 

Muzeum Vasa bilety

 

Jak kupić bilety do Museum Vasa? Najlepiej na miejscu w Muzeum, kupicie je w kasie przed wejściem. Możecie zakupić je też online jako specjalną wejściówkę, ale w ramach tego artykułu zakładamy, że jesteście turystą na 1 do 3 dni w Sztokholmie.

 

Ile kosztuje bilet to Muzeum Vasa?

 

Cena za bilet do Muzeum Vasa jest zależna od sezonu, i w zależności od tego kiedy odwiedzicie Muzeum, zapłacicie inną kwotę. Od września do maja bilet do Muzeum Vasa kosztuje 170 SEK, a od czerwca do sierpnia 190 SEK.

Ile kosztuje bilet poniżej 18 lat do Muzeum Vasa? Wejście do muzeum w takim wypadku jest darmowe.

Jeśli macie zamiar odwiedzić Muzeum Vasa parę razy, to możecie zakupić Membership, członkostwo, które kosztuje od 250 do 350 SEK.

W Muzeum Vasa możecie zapłacić kartą American Express, Mastercard, Visa, Diners Club oraz gotówką

Więcej o szwedzkiej walucie: Koronie Szwedzkiej.

 

Muzeum Vasa godziny otwarcia

 

Czy Muzeum Vasa jest otwarte? Muzeum Vasa w Sztokholmie otwarte jest od 10:00 do 17:00, prócz środy kiedy jest otwarte, aż do 20:00. Muzeum Vasa zamknięte jest 24 grudnia, a także czynne jest krócej 31 grudnia od 10:00 do 15:00.

Jeśli Muzeum Vasa jest aktualnie zamknięte, zobaczcie inne atrakcje Sztokholmu.

 

Ceny biletów do Museum Vasa w 2023

 

Nic nie wskazuje na to by ceny miały się zmienić póki co i nadal będą kosztować od 170 SEK do 190 SEK.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz