Netflix Hiszpania, cena 2023. Ile kosztuje Netflix w Hiszpanii?  - BelSole

Netflix Hiszpania, cena 2023. Ile kosztuje Netflix w Hiszpanii? 

“Ile kosztuje Netflix w Hiszpanii” – to pytanie może zadawać sobie wielu miłośników iberyjskiej kinematografii. W ostatnich latach Netflix zdobył globalną popularność, co sprawia, że korzysta z niego również wielu Hiszpanów, a także Polaków na stałe zamieszkałych w tym kraju. Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztuje Netflix w Hiszpanii. Z artykułem powinni zapoznać się wszyscy, którzy są ciekawi ceny Netflixa w Hiszpanii w 2023 roku.

 

Netflix w Hiszpanii

 

Zanim zajmiemy się odpowiedzią na pytanie, ile kosztuje Netflix w Hiszpanii, sprawdzimy, jakie pakiety platforma oferuje w tym kraju. W Hiszpanii dostępne są dokładnie te same pakiety Netflixa co w Polsce: 

 

  • pakiet basic – umożliwia oglądanie i pobieranie filmów i seriali w jakości HD na jedno urządzenie. 
  • pakiet standard – abonenci wybierający ten wariant mogą oglądać i pobierać materiały w jakości Full HD na dwóch urządzeniach 
  • pakiet premium – daje możliwość oglądania treści w jakości Ultra HD na czterech urządzeniach w tym samym czasie i pobierania ich na łącznie 6 urządzeń. 

Na koniec tej części naszych rozważań o Netflixie w Hiszpanii dodajmy jeszcze, że w tym iberyjskim kraju, podobnie jak w Polsce, nie udostępniono pakietu mobile. 

 

Ile kosztuje Netflix w Hiszpanii? 

 

Wiedząc, jakie pakiety oferuje serwis, możemy przejść do odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix w Hiszpanii. Ceny Netflixa w Hiszpanii podamy w euro, a następnie przewalutujemy je na złotówki, aby porównać je z polskimi stawkami. Zatem, to ile kosztuje Netflix w Hiszpanii prezentuje się następująco: 

  • pakiet basic – 7,99 euro (ok. 37 złotych). W Polsce jest to 29 złotych. 
  • pakiet standard – 12,99 euro (ok. 60 złotych). W Polsce jest to 43 złotych. 
  • pakiet premium – 17,99 euro (ok 83 złotych). W Polsce jest to 60 złotych. 

Teraz już wiesz, ile kosztuje Netflix w Hiszpanii i czy Netflix w Hiszpanii jest droższy niż w Polsce. Mamy nadzieję, że nasz artykuł był dla Ciebie ciekawy.

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz